Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S terhessègem 7. Hetèben...

S. O. S terhessègem 7. Hetèben jàrok de mèg nem vizsgàlt meg orvos, milyen vizsgàlatok fognak törtenni az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma van időpontom dokihoz,mivel első terhessègem foggalmam sincs hogy mi fog törtènni,ràadàsul külföldön èlünk ès itt màs a vizsgàlati rendszer,csak a 12.hètre kaptam az első ultrahangos vizsgàlatot,de erősködtem hogy had mehessek hamarabb is mert pàrszor tapasztaltam èles fàjdalmakat es kicsi barnàzàst( genny szìnű inkàbb) bocsànat....nem hiszem hogy lesz ultrahang....de èrdekel pl hogy nögyògyàszatilag ha vizsgàl mindent ugyan ùgy csinàlhat mintha nem lennèk terhes? Pl kacsa ès tàrsai? Megnyomkodhatja a hasamat?

2019. ápr. 5. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezi az utolsó mensit, felnyúl, megtapotja közben a hasad, aztán ha érez valamit uh. Legalábbis nálam így volt. Barnázás lehet a beágyazódás jele is.
2019. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Angliaban vagy, gondolom. Ott csak egy vervetel lesz. Ha nagyon panaszkodsz gorcsre es verzesre, akkor talan egy huvelyi uh.
2019. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem,Canadaban vagyok,ès azt elfelejtettem hogy mar voltam de csak vèrt vett,azt mondta a többi vizsgàlat 12 hetesen. Nem kène elötte ultrahang vagy bàrmi vizsgàlat? 7 hetesen beagyazòdàs egykènt? Màr règ beàgyazòdott nem? Maximum helyezkedik ès nő nem? De bocs ha tèvedek
2019. ápr. 5. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem ártott volna egy uh vagy egy kacsa hogy megnézze jo helyen ágyazódott e be
2019. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Èn is igy gondolom,fiatal vagyok azt mondja,ès akkor mi van? Akkor nem lehet mèhen kìvülim? Ekkora faszsàgot,meg egyèbkent is...ha èn megnyugszom nem mind1 neki mikor csinàlja? Ugyis fizetek èrte. Kacsàval akkor vizsgàlhat? Ne aggòdjak ha előveszi? Nem èri semmi baj a babàmat?
2019. ápr. 5. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is külföldön élek, itt voltam terhes, nem, egyáltalán nem kell nyúlkálni, ha semmi gond nincs, az első vizsgálat egy vérvétel majd 12. héten az ultrahang.

Csak Magyarországon divat a manuális vizsgálat meg a rengeteg ultrahang mert ugye tömik a nők a pénzzel az orvosokat.

Amerikában, Kanadában, Nyugat-Európában sehol nincs manuális vizsgálat, sőt csak kettőt ultrahang van.

Nem kell aggódnod, nem fognak nyúlkálni.

2019. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia én Angliában vagyok nekem nincs még babám de szeretnénk neki állni idén

Tesóm kétszer szült itt kint 12 hetes korig nem csinálnak kb semmit

Ő magán orvoshoz ment

Fizetős és drága de elmond mindent és megultrahangoz!

Kérhetsz korán kérhető vizsgálatokat is és kapsz uh képeket

Szerintem keress egy fizetős magán dokit ha aggódsz és nem tartod drágának :)

2019. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok.Igaz itthon,de sima sztkban csináltak kacsásat is terhesség megállapításnál, majd hasit is szívműködés miatt. Ha a 12.hetinél derül ki,hogy baj van akkor mit csinál az ember? Ezért nem értem ezt ..de ezek szerint orvosa és országa válogatja
2019. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze èn se akarnàm azt se hogy nyulkàljanak orba szàjba baszogassanak de azèrt egy uh màr csak csak, hogy nyugodt legyek jò helyen van e...most csak attòl fèlek hogy jòl megnyomkod vagy valamit csinàl ès nehogy baj legyen belőle
2019. ápr. 5. 16:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz,hogy nyugat európában nem szokás a normális vizsgálat 12. Hét előtt, én Németországban élek és itt is van ultrahang a terhesség megállapításánál (7-8 hét), mert megnézik, hogy van e szívhang és nem méhen kívüli-e. Meg is bolondultam volna, hogy őszinte legyek, ha a 12. Hétig nem nézik meg.
2019. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!