Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik mesélnétek...

Ikres kismamik mesélnétek tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

12 hetesek vagyunk, megvolt a kombinált teszt is, minden a legnagyobb rendben a babákkal.


Kérlek, meséljetek, hogy hogy volt nálatok? Mikor kezdett el igazán nőni a pocak? Mikor éreztétek a babákat? Fel fogom vajon ismerni a legelejétől, ha mocorognak? Mert most még csak láttuk, nem érzem, de nagyon várom! Igazából minden tapasztalat érdekel, mennyire volt nehéz és kockázatos a terhesség? Bármi, ami szerintetek hasznos.


Bocsánat, ha hosszú voltam, amekkora az öröm, annyi a kérdés is :-)


2019. ápr. 5. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ikrek 33-35.héten születnek kis sullyal.Felismered,hogy kettes ikrek,közül melyik hol rugdos.ikreknél nagyobb a has mérete,hizás,ruha méret terhességnél,tünetek erősebbek
2019. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én most leszek 32hetes. Nekem úgy helyezkednek el a babák, hogy már a 12hetes genetikai uh előtt pár nappal is éreztem a nagyobb átforgásokat persze csak feszitett olyankor az alhasam. Konkrétan külön külön 20hét óta érzek mindent mikor melyik baba dolgozik. :) A hízás egyébként engem is megijesztett mert nem ikerterhes ismerőseim is azért durván gyarapodtak. Nekem szerencsém van mert nincs nagy étvágyam továbbra sem abszolút és egészségesen étkezem így most 60kgról indultam 68vagyok most de hízást magamon nem vettem észre ez inkább a babákhoz kapcsolódó gyarapodás csak

Feküdni, aludni, ülni, sétálni stb mind nehézkessé válik elég korán sima terhességgel szembem de meg lehet szokni. Ezeken kivül nincs nagy különbség a babavárás folyamatában.

2019. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!