Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelybe nyilaló fájdalom 5...

Hüvelybe nyilaló fájdalom 5 hetesen nem korai még a szalagok nyúlása miatt?

Figyelt kérdés
Beszéltem a dokival,aztmondta normális. nyúlnak a szalagok. Már ilyen hamar?
2019. ápr. 5. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős terhes vagyok és néha nekem is belenyilal ilyen szúró fájdalom. A folyadék bevitelem is nagyon megnőtt valamiért meg enyhébb hasmenésem is van. Hétfőn megyek orvoshoz és ezekre mind rákèrdezek,mert az előző terhességemnèl nem emlékszem ilyenre. Neked van tüneted?
2019. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a legelejetol voltak ilyen:) sot, akkor igazan, utana mar inkabb a hasamban ereztem a feszulest amikor nyultak a szalagok
2019. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendesen görcseim voltak,azt hittem elvetélek,plusz mellé ilyen húzódás jellegű fájdalom.Minden rendben volt,a hormonok dolgoznak,sok magnéziumot javult a doki (az is okozhat hígabb székletet) és pihenés.
2019. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!