Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek problémája volt a...

Bogus20 kérdése:

Akinek problémája volt a medenceizületeivel, szülésig várható hogy ez így marad? Nektek mi segített? Szülés után is megmaradt?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, 1 hete nagyon fáj az egyik oldalon a medenceizületem, fenékbe sugárzik, már csak mankóval tudok közlekedni. Akupunktúra, paracetamol nem használt. Az úszás érdekes egész jól megy, csak a medencéig kell eljutnom valahogy, amíg úszom jól esik, de nem érzek javulást.

2019. ápr. 6. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ilyet nem csinaltam, pedig mindenem fajt ott lenn. Nem mankoztam, inkabb pingineztem.

Megszultem es mintha elvagtak volna.

2019. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Juj, én a végére már menni alig birtam, annyira szétfeszült mindenem ott lent, és fájt a mozgás, már sirni tudtam volna.

Ahogy meglett a bébi, tényleg megszűnt az egész.


Viszont érdekes, hogy azóta a talpam oldalára helyezem a testsúlyom, és néha már fáj, de nemtudok máshogy helyezkedni.


(Úgy hogy érthető legyen, a kislábujj felőli oldalon van a súly)

2019. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kórházban dolgozom, az egyik betegem kerekes székbe került, aztán megszült , és mintha elvágták volna. Reméljük neked is így lesz.
2019. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem maradt meg, teljesen elmúlt
2019. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi elmúlik, ahogy megszülsz. Ez a terhelés miatt van.
2019. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2

Ha csak külső talpélen tudsz járni, akkor neked egyáltalán nem múlt el!

Kérjél beutalót a háziorvosodtól ortopédiára. Ha nem törődsz ezzel a problémával, hosszú távon beláthatatlan következményei lehetnek. Gondolom, nem csak fiatalon akarsz egészséges és boldog lenni.

Lehet, hogy a vizsgálat eredménye olyasmi lesz, hogy pl. masszázzsal lehet segíteni rajta (elég jó esélye van), akkor keress majd meg, ha gondolod. De ne hagyd ennyiben!

Üdv: gyógymasszőr

2019. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!