Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is kellemtlen amikor...

Masnak is kellemtlen amikor megkemenyedik a pocak es furcsa format vesz fel?

Figyelt kérdés
Az elso es a masodik terhessegemnel is meg van ez a jelenseg , nem tudom pontosan hogy ez lenne e a pocak kemenyedes vagy valamit csinal a baba es attol ilyen , majdnem fajdalmas es furcsa alakit olt a hasam , talan olyan mintha megfeszitene, kinyomna magat . De attol meg nem kellene kemeny legyen a pocak 35 hetes vagyok
2019. ápr. 7. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, keményedése mindenkinek van a terhessége során, ez teljesen természetes. Ha nem is tipikusan fájdalmas, de kellemetlen érzés. Ilyenkor próbálj meg pihenni, és a magnézium szedése is enyhít rajta.
2019. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nojácska82 ***** válasza:
Pedig, ha a baba 35 hetesen kitolja magát, azt pont ilyen, és igen, akár kellemetlen, fájdalmas is lehet. Ha eldeformálódik a pocakod, akkor az nem a kifejezett haskeményedés, de a baba mozgása okozhat keményedést. Lehet, hogy kellemetlen érzés, de szerintem ebből aztán tudod, hogy minden rendben vele, mert intenzíven mocorog. Dőlj le egy kicsit, és inkább figyeld, simogasd, attól biztosan visszahúzódik.
2019. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt kellemetlen, sőt jót mulattunk az egyre furább formákon a férjemmel. Azok a görcsök még kismiskák voltak.
2019. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem a baba mozgasa faj , azt szeretem , de neha mintha olyat csinalna ami kifelyezetten kellemetlen es olyan tenyleg az egesz hasam kemeny.
2019. ápr. 10. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!