Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg lehetseges meg?

Terhesseg lehetseges meg?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem mikor voltunk egyutt parommal,de megszakitassal "vedekeztunk",tudom hogy az nem vedekezes de 2evig ez nalunk bevalt.Nem baj ha lesz pici,de nem probalkozunk meg elesbe.Van mar egy lanyunk,de nala nem voltak ilyen tunetek es 5-6heten kimutatta a terhesseget a teszt.

1-1,5hete kb hogy egyutt voltunk.

Alhasi gorcseim vannak,igy vartam hogy megjojjon,de eddig nem jott meg,majd 4-en megjott,de nem ugy ahogy szokott,elobb is jott mert ho vegen szokott megjonni,de kevesebb es rozsaszinesebb.

Hanyingerem van,ami sokszor eros szokott lenni,a mellem nagyon faj,erzekeny es kokemeny,tejem ismet van,amit nem ertek hiszen elapasztottuk gyogyszerrel.

A teszt negativ lett,de ugyan ugy vannak tunetek.


Nem tudom hogy ezek mitol lehetnek,esetleg valakinek volt ilyen?



2019. ápr. 7. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

:o nekem stresszes elethelyzetben volt szules nélkül tejem. Hat en meg varnek par napot aztan ismetelnem a tesztet. Ha 1-

masfel hete vtatok együtt akkor meg kell kb 4-7 nap a + tesztig ha valiban terhes vagy. (bar ha megjott.....? eleg ketseges)

2019. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen csinalok 1-2het mulva majd ismet egy tesztet,ha addig nem mulnak a tunetek.

Nincs nagy stressz most az eletemben,a lanyommal is 2honapig megvolt es utana maradt ki a menzeszem,utana jottek a tunetek is.

2019. ápr. 7. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!