Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos terhes leszek az...

4 hónapos terhes leszek az esküvőm napján, az elejétől kezdve hányinger/hányás/ájulás áll fenn, mi lesz a szertartásokon?

Figyelt kérdés
Volt már valaki így, akár elájult vagy hányt az esküvőjén?
2019. ápr. 8. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most mennyi idős terhes vagy? Mert az elején nagyon soknak van ilyen de elmúlik a második trimeszterre. Nekem mindkét terhességnél a 4-ik hónapban elmúlt a rosszullét, de előtte nagyon rossz volt. Minden nap hányás, rosszullét..
2019. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is 4 hós terhesen mentem férjhez, előtte napi több alkalommal hánytam, undorodtam mindentől, de mire már jött az esküvő, addigra elmúlt mindent, végül is tényleg az első 12 hét volt a legrosszabb abból a szempontból, hogy állandóan rosszul voltam, fogytam is 3 kg-ot.

Nagy valószínűséggel már akkor nem fog ez fennállni.

2019. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Én is a 14. hétben meggyek férjhez... egyenlőre remélem, hogy nem hányom arcon szerencsétlen papot. Elvileg a 13. hétre el kellene múlnia a hányásnak, egyenlőre bízom benne, hogy erről a pici is tud.
2019. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most tartok 13+3 hétnél, es 4 hét múlva esküvő. Remélem igazatok lesz.
2019. ápr. 8. 15:44
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én a szülésig hánytam, de állítólag ez ritka, én biztosan nem tudtam volna terhesen férjhez menni.
2019. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Keresztanyàm rosszul lett a szertartás közben ès félbe kellett szakítani, félidőnél járt kb
2019. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És szólt, hogy rosszul van, vagy hogy törtent?
2019. ápr. 8. 16:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. hetig tartott a hanyingeres korszak. Van olyan, aki utana kezd el hanyni, nem lehet kiszamolni, de bizhatsz benne, hogy a 16-20. het kozott legkesobb elmulik (ekkortol kezd csokkenni a hcg), a legtobbeknel mar ennel elobb is, remelhetoleg 17 hetesen mar nem fogsz hanyni, de van, aki az egesz varandossagot vegighanyja. Most mennyire vagy rosszul? Mennyire gyakran hanysz?
2019. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos terhesen mentem férjhez ráadásul augusztusban, és énis szülésig hánytam de aznap nem. Annyi volt az egész hogy a nagy melegtől picit szédültem, de elő vettem a legyezőt és minden rendben volt :)
2019. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most szinte mindennap hányingerem van, és kb. 3 naponta hányok is, változó. Ájultam is el már.. :(
2019. ápr. 8. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!