Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

4 hónapos terhes leszek az esküvőm napján, az elejétől kezdve hányinger/hányás/ájulás áll fenn, mi lesz a szertartásokon?

Volt már valaki így, akár elájult vagy hányt az esküvőjén?

ápr. 8. 14:59  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Most mennyi idős terhes vagy? Mert az elején nagyon soknak van ilyen de elmúlik a második trimeszterre. Nekem mindkét terhességnél a 4-ik hónapban elmúlt a rosszullét, de előtte nagyon rossz volt. Minden nap hányás, rosszullét..

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont ápr. 8. 15:09 Privát üzenet

Én is 4 hós terhesen mentem férjhez, előtte napi több alkalommal hánytam, undorodtam mindentől, de mire már jött az esküvő, addigra elmúlt mindent, végül is tényleg az első 12 hét volt a legrosszabb abból a szempontból, hogy állandóan rosszul voltam, fogytam is 3 kg-ot.

Nagy valószínűséggel már akkor nem fog ez fennállni.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont ápr. 8. 15:38 Privát üzenet
Én is a 14. hétben meggyek férjhez... egyenlőre remélem, hogy nem hányom arcon szerencsétlen papot. Elvileg a 13. hétre el kellene múlnia a hányásnak, egyenlőre bízom benne, hogy erről a pici is tud.

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont ápr. 8. 15:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most tartok 13+3 hétnél, es 4 hét múlva esküvő. Remélem igazatok lesz.

# 4/14Időpont ápr. 8. 15:44 Privát üzenet
Én a szülésig hánytam, de állítólag ez ritka, én biztosan nem tudtam volna terhesen férjhez menni.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont ápr. 8. 15:51 Privát üzenet
Keresztanyàm rosszul lett a szertartás közben ès félbe kellett szakítani, félidőnél járt kb

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont ápr. 8. 15:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És szólt, hogy rosszul van, vagy hogy törtent?

# 7/14Időpont ápr. 8. 16:02 Privát üzenet
Nekem a 14. hetig tartott a hanyingeres korszak. Van olyan, aki utana kezd el hanyni, nem lehet kiszamolni, de bizhatsz benne, hogy a 16-20. het kozott legkesobb elmulik (ekkortol kezd csokkenni a hcg), a legtobbeknel mar ennel elobb is, remelhetoleg 17 hetesen mar nem fogsz hanyni, de van, aki az egesz varandossagot vegighanyja. Most mennyire vagy rosszul? Mennyire gyakran hanysz?

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont ápr. 8. 16:05 Privát üzenet
Én 8 hónapos terhesen mentem férjhez ráadásul augusztusban, és énis szülésig hánytam de aznap nem. Annyi volt az egész hogy a nagy melegtől picit szédültem, de elő vettem a legyezőt és minden rendben volt :)

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont ápr. 8. 16:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most szinte mindennap hányingerem van, és kb. 3 naponta hányok is, változó. Ájultam is el már.. :(

# 10/14Időpont ápr. 8. 16:17 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hirtelen szédülés, hátfájás/szúrás bal és jobb oldalt borda alatt és hasfájás, főleg bal oldalt a borda mentén, és aköldök felett nyomóérzés egy pontban?
Van/volt olyan kismama köztetek, aki alacsony vérnyomás miatt rosszul volt/van? Mik a tapasztalatok? Lehet tenni ellene? 12. hét után elmúlik, vagy legalább enyhülnek a panaszok?
Barátnőmnél terhességre utaló jelek mutatkoztak, mint: Kiütések a mellén és a hasán, Reggeli rosszullét + hányinger, fejfájás, szédülés+ ritkán rövid ideig tartó ájulás, a...
17 hetesen rosszabbul vagyok pár napja, mint a terhesség elején. Újra kezdődött a hányinger, hánytam is és ájulás közel voltam ma. Lehet ez a változékony időjárás, frontok miatt?...
Terhességi roszullét lehet az ájulás érzés, légszomj, remegés, hányinger, szédülés?
Az első trimeszterben nagyjából normálisnak tűnik a szinte folyamatos hányinger és az ájulás?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!