Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baba lehet?...

Szerintetek baba lehet? Általában mikor meg kell jönnie erős görcsök gyötörnek, és másnap reggelre elönt a vér. De ez most más.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Január óta próbálkozunk a férjemmel,sajnos eddig sikertelenül.

Viszont a mai nap reggel elmentem pisilni és észrevettem hogy barnás véres a papír. Később kitisztult és nem látszódott már semmi. Délután együtt voltunk és az aktus után újból barnás vér jelent meg a papíron,aztán azóta megint tiszta.

30.-án voltunk együtt valószínűleg az nap volt peteérésem is. Holnap kellene megjönnie, nem érzem semmi előjelét.Mielőtt meg szokott jönni erősen görcsölök és hirtelen elönt a vér, szóval szerintem ez nem mensi lesz(legalábbis nagyon bízunk benne) Néha szúrásokat érzek a petefészek körül és a mellem is furcsán viselkedik néha össze húzódik a mellbimbóm.

Szerintetek lehet baba? Reménykedhetünk?

Köszönöm


2019. ápr. 9. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha holnap kellene megjönnie, akkor már csinálhatnál tesztet. Van olyan, ami nem várt előtt 6 nappal kimutatja. Én a helyedbe elugranég egy tesztért.


Drukkolok!

2019. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*elugranék
2019. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszodat, lehet hogy várok még 1-2 napot mert kitolódott a peteérésem. Ma van a 10.Dpo érdemes tesztelni már? :)
2019. ápr. 9. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha barnás véres volt a papír én annyira nem reménykednék babában, de hátha..
2019. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
(Utolsó) Úgy tudom a barnás pecsételő vérzés beágyazódás jele, ezért is merek reménykedni. Köszönöm a válaszodat.
2019. ápr. 9. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiány is lehet, vagy bármi egyéb, a közhiedelemmel ellentétben statisztikailag a nők elenyésző százalékánál jelentkezik csak beágyazódási tünetként vérzés és a köztes vérzések java része nem terhességi tünet, hanem hormonális vagy egyéb probléma a legtöbb esetben, így ha még sosem volt ilyen sem terhességre gondolnék elsőre. Ettől függetlenül lehetsz persze terhes, pár nap múlva kiderül,de azért botorság volna egyből minden csepp vérnél ilyesmit feltételezni.
2019. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi fél évet próbálkotzunk és minden mensi előtt pár nappal ilyen barnás volt a wc papír. Persze én is reménykedtem, hátha beágyazódás, de aztán megfogadtam, hogy ha barna, elengedtem a hónapot. És aztán jött a következő hónap és nem volt ez a barna, a nem várt napján teszteltem pozitívat. Viszont minden női test máshogy működik. nekem például amikor elkezdtünk védekezés nélkül szexelni, két nappal lerövidül a ciklusom
2019. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első babámnál volt beágyazodási vérzés. A másodiknál nem. Simán lehet baba a dologban
2019. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!