Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azália gyógyszer mellett lett...

Azália gyógyszer mellett lett valaki terhes? Hogyan alakult, mikor derült ki?

Figyelt kérdés

Mivel szoptatok, így Azália fogamzasgatlot szedek. Lassan fél éve. 1szer jött meg szüles után, azota sem. Elvileg ez normális, mivel szoptatok is, meg a gyógyszer mellett is sokaknak nincs meg. Viszont talán nem ártana néha tesztelni? Csak mert most híztam 2 kilot es eddig csak fogytam, mióta megszültem. Meg eléggé kívánós vagyok...megint...

Állandóan édességet zabálok mint terhesen.

Remélem még nem jön a kisteso


2019. ápr. 9. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát tesztelj, akkor kiderül. Én 2 év alatt nem lettem terhes mellette, nem is menstruáltam sosem. Most 3 hónapos a második babám, megint ezt szedem, neken is megfordult a fejemben, hogy talán tesztelhetnék néha, de én olyan frankón végighánytam az első trimesztert mindkét gyerekemmel, hogy szerintem legkésőbb 7 hetesen észrevenném :D
2019. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nekem sosem volt panaszom a terhességemnél, néha el se hittem, hogy az vagyok, annyira nem voltam rosszul :D úgyhogy...lehet havonta azért tesztelek inkább. De köszönöm a megnyugtató választ, remélem nekem is hat a gyógyszer :)
2019. ápr. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!