Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem kívánom a húst, élhetek...

Ha nem kívánom a húst, élhetek csak gyümölcsökön? Elég tápanyag jut be? 6 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A tésztára se nagyon tudok ránézni. Ami még elmegy az a melegszendvics, de csak sajttal, hús nélkül.
2019. ápr. 9. 17:09
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért és a hús és a gyümölcs között még kismillió egyéb alternatíva létezik. Ha eleinte csak ehhez van gusztusod, nyilván nem lesz semmi bajod, van akiben hetekig, hónapokig alig marad bent valami, de 9 hónapig csak gyümölcsöt enni biztosan nem volna szerencsés, már csak az igenis jelentős gyümölcscukor/szénhidrát bevitel miatt sem, hiába egészséges bizonyos mennyiségig, ha csak ezt eszed az elég egyoldalú. Ideiglenesen nem lesz tőle semmi bajod, ahogy attól sem, ha nem eszel a terhesség alatt húst, a kiegyensúlyozott táplálkozás a cél. Átmenetileg ez is megfelel, ha más nem marad benned, sok kismama küzd hasonló gondokkal.
2019. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Azt egyél, ami jól esik. A baba megkap mindent, amire szüksége van, akkor is, ha majdnem semmit nem eszel
2019. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire válogatottan eszel, szedj mellette terhesvitamint. Ha nem kívánod a húst, több tejfélét egyél, hogy pótold a fehérjét, mert a babádnak MINDEN tápanyagra szüksége van, a szénhidrátra a vitaminokra, a zsírokra, a fehérjékre...
2019. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

1. Igen.

2. Nem.

2019. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szedek terhesvitamint. Köszi a válaszokat! Valami húsfélét mindig magamba erőltetek de nagyon rosszul leszek tőle. Mondjuk egy jó hamburgert biztos szívesebben be tudnék nyomni.. :)
2019. ápr. 9. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Nézd. Ebben az időszakban semmi más nem ment le a torkomon, csak a gumicukor, amitől amúgy undorodtam a terhesség előtt és után is. Ennek ellenére a lányom teljesen egészségesen született.

Ami a babának kell, azt úgyis elveszi.

2019. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
#17.22 Nem kellene hülyíteni a kérdezőt. Ha 9 hónapon át kizárólag gumicukrot ettél volna, meghaltál volna szülés előtt babával együtt. A fehérjét semmilyen "vitamin" nem pótolja. Ami pedig nincs, azt nem tudja elvenni a baba.
2019. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En az elején hetekig kb semmit nem tudtam enni, volt hogy egy nap egy szelet vajas kenyeret ettem, es a baba köszöni jól van. Ha nem esik jól, nem kell erőltetni. Elmúlt a rosszulletem es azóta mindent eszek megint
2019. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt edd ami jólesik és benned marad. Kísérletezni azért nem árt, hátha valami akkor is jólesik, ha nem kívánod.

Nekem terhességi vészes hányásom volt a 8-15. hét között, és csak a sós chips a hot-dog meg az alkoholmentes citromos sör maradt bennem, meg néha a jégkrém. Ez van, jobb mint a kórház meg az infúzió (abban is volt részem).

2019. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!