Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináljak mégegy tesztet?

Csináljak mégegy tesztet?

Figyelt kérdés

4 hetes terhes vagyok, 2 pozitív teszttel.

1 hónap mulvára kaptam csak időpontot a dokihoz. Mielőtt megyek hozzá csináljak még egy tesztet? Hogy lehet nyugiban kibírni ezt az 1 hónapot? 😅🤷‍♀️


2019. ápr. 10. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek kellene még egy teszt? Más eredményt vársz tőle? A pozitív az pozitív is marad. Ha mégsem, akkor azt észre fogod venni, mert vérzel, görcsölsz és rohansz az ügyeletre.


Nyugiban kibírni? Sehogy :D Én megőrültem a várakozástól, én is úgy kaptam időpontot, hogy 3 és fél hetet kellett rá várnom :D Ne aggódj, a terhesség maradék 30 hete meg majd pillanatok alatt elrepül

2019. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám hogy pillanatok alatt vagy is az én esetemben nem úgy látszik :D sajnos muszáj lesz ennyit várnod mert utána már csak a 12. heti uh lesz utána meg 18 és így tovább. Nagyon rossz ez a várakozás de ki lehet bírni 😊
2019. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából nagyon várt baba, és ezért izgulok annyira 😅 tudom, hogy még nagyon pici, de izgulok, hogy minden rendben van e vele odabent, és ez a 4 hét olyan soknak tűnik 😏🥺
2019. ápr. 10. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Sok is. Elso babaval allandoan a nogyogyasznal vtam, hol a baba van baba? Mennyi a HCG van petezsak ez van az van? Van szivhang? Nagyon vart baba volt. ❤️


Masodik babanal + teszt es 8hetesen uh. Volt egybol baba es szivhang. ❤️


Kettőjük kozt volt egy vetelesem, igy meg inkább para volt az a 4het, de megerte. Ez egy igen bensőséges, intim időszak aminel erdemes a megerzeseidre hagyatkozni. Nagyon sokat szamit a pozitiv gondolkodas es szerintem akkor menj el az időpont előtt orvoshoz csak ha panaszod van. Tesztet csinalhatsz szerintem, azert az nem nagy dolog a mai vilagban, en is csinaltam párat viszont ha "szerencsed" van (najo annyira nem szerencse) jon a jooreg hanyinger a hatodik-hetedik hettol, ami minden nap joool megerosit majd a terhessegedrol. ;)

2019. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha teged az megnyugtat , nyugodtan tesztelj . Ez a korai idoszak nehezen telik mert eleg nagy a csend odabent vagyis ugy tunik idekintrol addig amig el kezded erezni te is a baba mozgasat.
2019. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!