Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most megjött vagy sem?

Akkor most megjött vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kislányom és szeretnénk kistesót. Na most 4-től erősödő pozitív tesztjeim voltak de 8-an éjszaka megjött,de rendesen olyan erősen hogy felesleges lett volna orvoshoz menni,telibe hatalmas ,, mehnyalkahartya,, darabokkal erre tegnap is és ma is erősödött a teszt... Sokat... Bementem a dokihoz,de nem lát terhességet... (15naposan elég nehéz lenne mert a lányommal is kb 20naposan még csak megvastagodott nyálkahártya volt) ehhez most nem számolom a heteket amiket a doki mert egyből ovum volt ahogy elmúlt az előző menti.... Lényeg hogy megvastagodott nyálkahártya volt 8mm-es... Azt mondta a tesztek őt nem érdeklik terhesség nincs és ez a nyálkahártya hiába van megvastagodva jó ehhez a menstruációhoz... De akkor most már nem értem... levált vagy sem? A tesztek erősödnek... Méhen kívülire eddig nem volt gyanú semmi fájdalom semmi sincs... Valaki szakértő???
2019. ápr. 10. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég marhaság volt szerintem az orvosod részéről. Legalább visszarendelt? Kért béta hcg tesztet vérből?


Minél előbb menj el egy másik normális orvoshoz.

2019. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8mmes mnyh nem vastag.
2019. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen holnap kell menni... Ahhoz vastag hogy elméletileg levált... A teszt már olyan erős majdnem mint az ellenőrző csík... Egyre jobban aggódom hogy mi van...
2019. ápr. 11. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Terhesség van. Ha vetélés lett volna, akkor a teszt lassan már negatív lenne. Semmiképp sem volt erősödne. A vérzés lehetett haematoma.


Ilyen mehnyálkahartyavastagsag mellett nem vált le.


Válts orvost.


És mindenképp számolj be mi volt :)

2019. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak a kerdest csak az ido valaszolja meg , korai meg , holnap biztosabbat mond majd a doki. Sok sikert
2019. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A baba sajnos nem maradt,nem mentem el vérvételre mert elkezdett halvanyodni a tesztem és ma csináltam egy digitális tesztet is ami már csak 1-2 hetet mutatott 2-3 vagy 3+helyett... Remélem nemsokára újra sikerül :)
2019. ápr. 13. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj pedig menj el :(


Ez még bem zár ki semmit. Alacsony vizeletkoncentracio is okozhatja. Plusz ha vetélés akkor látni kell mi maradt vagy sem.

2019. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!