Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harom honapos es negy napos...

Harom honapos es negy napos terhes vagyok. Megfaztam. Es ha tusszentek szinte kiszalad meg eggy csepp vizelet is ezert muszajvagyok olweis vloskit hasznalnom. A citromos tean es a mezen kivul mit igyak vagy egyek meg? A baba most nagy veszelyben van?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
a babád nincs veszélyben egyáltalán, tőled elveszi az összes vitamint ezért többet kell bevinned magadba! Egyél pomelot, narancsot, citromot, citromos kamillateát sokat igyál... Jobbulást!
2008. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A babád nincs veszélyben, nyugodj meg!

Homeopátiás bogyókról érdeklődj a védőnődnél, vagy a gyógyszertárban.

Én a 22. héten kaptam el egy jó kis náthát. Sok meleg, citromos, mézes teát ittam, fokhagymás kenyeret ettem, szinte egész nap feküdtem a paplan alatt. Orrdugulásra Sterimart használtam. 4 nap alatt átment rajtam az egész.

2008. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- mézes negro

- narancsos mebucain

- c vitamin

- lándzsás utifuszirup

nekem ezek komplett segitettek, de foleg az utobbi


arra vigyazz, hogy ne legyel lázas, 38 fok folott en ugy voltam, hogy megyek a korhazba, szerencsere nem kerult ra sor


amugy en a kohogestol pukiztam :)) isszonyat sokat kohogtem, szarazat is meg produktivat is..

2008. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!