Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pcos anyukak! Tippeket tanacso...

Pcos anyukak! Tippeket tanacsot adnatok a teherbeeseshez? Ti hogy csinaltatok es milyen mértékü volt nálatok maga a "betegség"?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 11. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Aviva torna (hormontorna)+dieta, nekem egy evig menzeszem sem volt a fogamzasgatlo abbahagyasa utan. Akkor meg nem terveztunk babat. Sok kis cisztat latott az orvos a petefeszkemben, jott a dieta, illetve 3 honapig szedtem a Merckformint (3 honap utan megjott, rogton abba is hagytam a gyogyszert), es aviva tornaval, illetve hastanccal a dieta mellett rendszeres maradt a ciklusom. Az 5 honapos uh-s kontrollon mar egyetlen cisztam sem volt. Az elso tervezett honapban megfogant a gyerekunk, a masodikra ket evet vartunk, mert szoptatas alatt nem jott ossze, ez is osszefugghet a hormonegyensullyal, mert a prolaktinom alapallapotban sem volt gyerekvallalas elott alacsony, azt is erdemes esetleg megnezetned, es melle a pajzsmirigyhormonokat is (nemcsak a TSH-t). Miutan elvalasztottam a nagyot a ciklus felenel, meg megjott egyszer, utana mar nem.
2019. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

PCO-m és IR-em is van. Azt mondták nincs peteérésem, diétáztam, gyógyszert szedtem az IR-re. A csodánk rögtön megfogant. Neked is ezt kívánom.


14 hkm

2019. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is PCOS és inzulinrezisztencia miatt 1 évig nem sikerült, peteérésem sem volt, Nekem a mercformin nevű gyógyszer hozta meg a peteérést, illetve odafigyeltem az étkezésre. Plusz 2 petevezeték vizsgálat amik szerint mind a 2 zárt volt, mégis összejött, pedig azt mondták csak lombikkal lehetek terhes. Most vagyok 18 hetes :)
2019. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt magától jelentkező menzeszem. Elkezdtem szedni 2x750mg Merckformin Xr-t és elkezdtem szedni d vitamint is(ez nem vitamin, olvass utána, fontos szedni ha fenn áll ir vagy pcos), és 1-2 hónap múlva magától jelentkezett a menzesz ennyitől.

Szedhetsz még Myo inozitolt is.

2019. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 évig egyáltalán nem volt meg

Clostylal meghozták. A baba projekt 3 évig sikertelen volt. Szeptemberbe volt egy inszem ami nem sikerült.Most 6 hetes terhes vagyok😊 Végig inofolicot ittam, a párom meg folandrolt napi 1. Ha megoldható minden második nap legyetek együtt. A minden nap sem jó. Nekem ez nem volt megoldható, mert a párom kamionozik

2019. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!