Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen vérzés? 5....

6 hetes terhesen vérzés? 5. napja vérzem 4 napja engedték ki a kórházból. Azóta progeszteront szedek, de még mindig nem múlt el. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem rendes vérzésem nem volt csak barnázás és kicsi rózsaszín folyás 5 hetesen, egyből mentünk a kórházba. Nem láttak még semmit ultrahangon de rá egy hétre már 2mm volt a baba és dobogott a szíve. Kaptam utrogestan hüvelypaszulát és hazaküldtek. Nekem egyből elmúlt tőle a barnázás. Azóta is szedem. Hétfőtől kezdem csökkenteni az adagot. Neked minden rendben a babával? A progeszteron akkor segít ha hiányról van szó, ha valamilyen rendellenesség miatt menne el akkor nem segít. Olvastam már, hogy volt aki sokáig vérzett mégis rendben volt a baba. Ne aggódj mert azzal többet ártasz, tudom, hogy könnyű mondani én is aggódtam. Mikor kell visszamenned kontrollra?

11+3 hkm

2019. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondanám, hogy menstruálsz, tehát késve megjött rendesen a menzeszed, tehát nem volt baba.

Egyébként volt baba? Voltak pozitív tesztjeid?

2019. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első 12 hetet kb végig véreztem hematóma miatt. Később is többször jelentkezett. Most meg jön a foga...


Amúgy azért vérzel progeszteron mellett, mert nincs hormon hiányod. Nincs mire hatnia.

2019. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kórházban nem nézték meg, hogy milyen a progeszteron-szinted?
2019. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
5 pozitív terhességi tesztem van, 12 mm es petezsák hematomat találtak ma, szikgolyó egyenlőre nincs, :(
2019. ápr. 12. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed kiírása alapján már elmúltál 6 hetes, akkor pedig már kellene lennie szikhólyagnak legalább ha embriónak nem is. De ha nem középidőben fogant akkor lehet, hogy nincs baj. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 6 hetesen már pulzált a szíve. De remélem minden rendben lesz nálad!

1-es voltam

2019. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon egyén függő.Van akinek csak a 7.és 8.héten látszódik bármi is. Így nem keserítesz el. Függ a gép érzékenységétől is. Azért köszönöm a kommentet.
2019. ápr. 16. 08:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Befejeztem, hátha szüksége lesz valakinek rá. 6 hét 1nap üres petezsák látszódott azt mondták vetesem el,nem fejlődik.. Műtéti úton befejezik fekudjek be. Megtagadtam 6 hét 6 nap 6 mm és embrió erős szív veréssel.
2019. ápr. 17. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök nektek! Nagyon jól döntöttél, hogy nem feküdtél be. Szerintem legalább a 8. hétig ilyenkor kell időt adni hiszen ha később fogant még bármi lehet. Boldog babavárást és jó egészséget!

6-os voltam

2019. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!