Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen kitérő vagy frappáns...

Ki milyen kitérő vagy frappáns választ adott a kérdezősködőknek a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Munkahelyi kérdések, család, rokonok, barátok kérdéseire keresek jó szövegeket.

Még nem mondanánk el senkinek a 12. Hét végéig.



2019. ápr. 12. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tértem ki senki kérdése elől. Nem híreszteltük, de ha valaki magától rájött és rákérdezett, megmondtam
2019. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Miért kérdezgetnének, ha azt sem tudják terhes vagy? Én senkitől nem kérdezem meg, te nem vagy terhes?

Vagy már meg is híztál és látszik? Mondjuk ebben az esetben hülyén jönne ki a kitérő válasz.

2019. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Mivel korán látszani kezdett, csak annyit mondtam annak, aki konkrétan rákérdezett, hogy még korai, nem publikus.
2019. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Majd szólunk úgyis ha lesz ilyen hírünk."


Ezt mondtam. Ebben benne volt hogy hagyj béken majd mondom ha jól esik.

2019. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Soha nem lehet tudni" 🙂😅 Ezt a munkahelyen, amikor mindentől rosszul voltam. Nem akartam elmondani, de hazudni sem.
2019. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Rajtam észre vették hogy terhes vagyok pedig semmit nem mondtam, mikor rákérdeztek legyintettem egyet és annyit mondtam hogy de hogy vagyok az.
2019. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapot külföldön voltunk.Majdnem 3 hónapos terhesen jöttem haza.Szomszédasszony másnap már kérdezte, hogy nagy volt a jó világ, mert látja felszedtem valamennyit.Mondtam neki, hogy igen hízótúrán voltunk, nem csak én párom is felszedett pár kg-t.

De 1 hónap múlva ,már mondta hogy hát ne nézzem hülyének mert ez nem olyan hízás:D

2019. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azert nem ertem ezt a kerdest mert 16 hetesen rajram semmi sem latszik (2.baba es nem híztam eddig semmit meg az elozovel sem ekkorra, eleg szeles a csípőm) Persze lehet mason latszik, de lehet felvenni olyan ruhat ami takarja es akkor nem lesz mit megmagyarazni.


Amugy meg szülés utan volt meg egy pici hasam, eppen tel volt, nagykabatban voltam, a gyerekem meg mozesban 2 - 3 honapos lehetett.. egy oktondi vénasszony megkerdezte a villamoson, hogy ilyen pici melle mar jon a teso..? Hat en nagyon megalazva ereztem magam es kicsit sertetten siman elkuldtem a halálf@$..ra. Ilyet illetlen dolog kerdezni, mert simán lehet valaki tenyleg csak kövér vagy pocakos.


Siman lehet mondani fel vagy puffadva sok salatat eszel mert készulsz a bikiniszezonra. 😂 Most erre aztan mar ha meg visszakerdez valaki en tuti otthagynam.

2019. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
én híztam kb 10 kilót a terhesség előtt, szóval nem volt nehéz titkolni :D mondjuk már akkor is kérdezősködtek mert mindig szűk ruhában járok
2019. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!🥰
2019. ápr. 12. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!