Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyi kávét ivott kosmamak...

Ki mennyi kávét ivott kosmamaként?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ajánlott.

Viszont minden reggel iszok egy feketét (hosszú kávé) tejjel, délután pedig egy 3in1 nescafét.

Ez sok?



2019. ápr. 12. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy nem ajánlott. Lehet kvzni, ha meg is birod inni. Nem nagy mennyiseg, amit iszol. En napi 2 kvt ittam, miutan vehre ujra kivantam es nem ereztem mindennek hanyasszagat.
2019. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz a babának. Én is reggel egy feketét ittam tejjel majd délután 3in1-et.
2019. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt nyugodtan megihatod terhesség alatt is.

Én is ennyit iszom kb

2019. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A terhességem előtt nagy kávés voltam, értsd napi 5-6 is lement! Mihelyt megtudtam, hogy terhes vagyok, napi egy-max kettőre vettem az adagot. Alig hogy betöltöttem a hatodik hetet, már az egyet is kínlódás volt meginni, émelygek tőle és rossz ízét érzem. Most ott tartok, hogy nem is iszom egyáltalán.
2019. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ketto tejeset szoktam. 👍
2019. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt szoktam rá a kávéra. Reggel egy tejeskávé, azóta is. Előtte kólafüggő voltam de a szénsavastól émelyegtem, a koffeint viszont igényelte a szervezetem. A másodikkal is végig kavéztam, a vérnyomásom alacsony volt, a védőnő javasolta, hogy igyak délután is egyet, de az már nem esett jól. Szoptatás alatt is megittam a napi 1 tejeskávét.
2019. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Napi kettot ittam altalaban mindharom terhessegem alatt. Nekem nem voot soha vernyomas problemam, alapban alacsony es terhesen meg alacsonyabb, nem porget fel a kave sem, igy ihattam.

Altalaban reggel erosebbet, fozott kavet sok tejjel, delutan gyengebbet, mert az esett jol. Kiveve, amikor nem mertem inni, mert nagyon egett a gyomrom mindentol.

2019. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2 tejeskávé a napi adagom. Terhesen is ennyi volt. Az elején megettem mellé egy narancsot és örültem, hogy lement vmi. Mindenki hülyének nézett, de ha csak így és csak ez ment 🤷🏻‍♀️
2019. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Minden reggel egy kotyogóst megittam. Terhesség előtt-alatt és után is.
2019. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1-2 tejeskávé
2019. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!