Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Születhet valakinek hallássérü...

Születhet valakinek hallássérült babaja azert, mert terhesseg alatt hangos helyen, diszkoban, koncerten, szorakozohelyen bulizik egyszer-ketszer?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi ésszel, remélem nem vagy terhes!
2019. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem....🤦‍♀️
2019. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
1, kb egy hete van itt egy kérdező, ez a mániája... Mehet-e koncertre, szigetre, stb.
2019. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyik barátnőm 8 hósan járt ki a Szigetre, nem lett halláskárosodott a gyereke.
2019. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
A has, a placenta a magzatviz mind tompitja a zajt. Ettol fuggetlen a baba megijedhet ha tul hangos hangot hall
2019. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Akkor lehet baja ha 150 decibel feletti hanghatás éri, az meg kb ilyen atomrobbanás hang...

Sziget, koncert, mozi, tűzijáték 70-80 decibel körül van max.

Jogszabály van érvényben a szórakozóhelyeknek, hogy 80nál hangosabb nem lehet a zaj.

2019. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ahogy írták megijedhet de a vízben úszkál, nem kesz emiatt baja, én is voltam már koncerten és megyek is 6 hósan, semmi baja nem lesz.
2019. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem idiota vagyok, egy kerdest tettem fel, nem ok nelkul...azert erdekelt a dolog, mert sajnos nalunk baj tortent, es nem tudtam masra gondolni, mint a koncertre. A koncert megvolt, elmentunk, nagyon jo volt, de iszonyu hangos, duborgott ezerrel. Mondtam is a ferjemnek, milyen jo hogy a babank meg pici,nem hall, ha hallana biztos kimennek. Aztan el is felejtettuk az egeszet, egeszen 4 honapos koraig, amikor kiderult, hogy sulyos idegi hallasserulessel szuletett. Ebben a helyzetben teljesen mas megvilagitasba kerul minden. Ezert kerdeztem, hogy van e valaki, aki hallott mar barmilyen ehhez hasonlo sztorirol, vagy csak szerencsetlen veletlen hogy igy alakult, es semmi koze egyik dolognak a masikhoz.
2019. ápr. 18. 09:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez csak véletlen volt. Sajnálom, hogy ez történt, de nem a koncert volt az oka. 😞
2019. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, de kérdezd meg a dokiktól is, ha az ideg sérült, akkor eleve nem a hanghatás okozta a bajt, pl. én süket vagyok a bal fülemre, mert egy jóindulatú érdaganat elnyomta a hallóideget, utána meg a műtét közben át is vágták, az ilyesmi nem hangos zajtól alakul ki. Nálatok feltételezem, hogy valami fejlődési rendellenesség okozhatta.
2019. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!