Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 1 hete szívárog a magzatvi...

Már 1 hete szívárog a magzatvizem! 22 hetes vagyok . Haza kellett jönnöm mert semmit sem tettek antibiotikum adásán kívül? Április 5 én még atlagos mennyiség volt, április 9 én is elèg? .

Figyelt kérdés
Fiam 489g volt akkor ,de mèg mindig szivárog a cseppem izeg mozog ,a Kérdés hogy ha teljesen kifogy a víz meddig maradhat ? Illetve akkor beindul a fájdalom? Honnan lehet tudni ha nem fáj semmi ?! Köszönöm válaszokat ( rosszindulatú válaszra semmi szükség fogyatékos lányom miatt vagyok itthon)!

2019. ápr. 12. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A magzatviz újratermelődik. Figyelnek rátok, tönbbször vizsgálnak, csak ne aggódj... Sok erőt és kitartás.
2019. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Kórházban kéne lenned,férjed,élettársára legyen a beteg gyerekkel,nem is értem hogy gondolatátok mindketten hogy te ebben az állapotban eltudsz látni egy másik gyereket. Laikus vagyok csupán,de szerintem szigorú megfigyelésre lenne szükséged.
2019. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
De ténylegesen szivárog? Vagy csak az ultrahangból gondolod?
2019. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy elfogy, mert folyamatosan újratermelődik. Amit tehetsz rengeteget iszol. Ugyanígy járt a barátnőm is , az utolsó 20 hétben végig szivárgott neki, egészséges lánya született. Viszont igyál annyit amennyit tudsz!
2019. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget Otthon segítünk alapítványtól, Csaladsegítőtől, valamelyik szeretetszolgalattól vagy védőnőn keresztül. Ha valóban szivárog, akkor fontos lenne az agynyugalom. Tudom, hogy nehéz fogyatékos gyereket nevelve (nekünk is sajnos az egyik gyerekünk fogyatékos), de most a kicsi érdekeit isnszem előtt kell tartani. Ha megszületik ennyire korán vagy nem is éli túl, vagy nagy eséllyel ő is nehéz utat fog kapni. Ha a család nem tud segíteni, akkor kérj vmelyik szervezettől segítséget. Kérlek ne cipelj minden terhet te egyedül, mert a baba életébe kerülhet. Nem szégyen segítséget kérni ilyen esetben bárhonnan. Tedd ki facebookra, ha máshogy nem megy. Nemrég egy ikreket nevelő vak anyukának segített így a közösség ereje. Vagy lépj be a Higgy bennem prpgram csoportba, ott több száz beteg gyerkőcöt nevelő szülő van, fognak tudni tanácsot adni, hogy merre indulj el segítségért.
2019. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Higgy bennem? Hiteles a csaj, évekig szóba se állt a nagyobb gyerekkel, most bezzeg kifelé nagyon gyászol... :(
2019. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ez a lenyeg,hanem hogy ott vannak olyan anyukák, akik már kijárták az otthon igénybe vehető segítség igénylésének útját, módját. Kérdező életét befolyásolja, hogy az alapító nak milyen a családi élete, milyen volt a viszonya a fiával?
2019. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!