Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan főztök folyamatos...

Hogyan főztök folyamatos terhességi hányinger mellett?

Figyelt kérdés
Én most ott tartok, hogy egész napos hányingereim vannak, legszivesebben teljesen elkerülném a konyhát. A hűtőt meg a kamra ajtaját se tudom kinyitni, mert rögtön öklendezek a szagoktól, mosogatni is nehezemre esik. Viszont a férjemnek munkába mindennap kaját kell pakolnom. Igyekszek gyors ételeket elkészíteni, mondjuk szendvicset, vagy amit csak bedobok a sütőbe... Volt már, hogy inkább rendeltem kaját, de úgy érzem, azt se tehetem hosszútávon. Viszont erősen undorodom a kaja szagtól. Ti hogyan oldottátok ezt meg?

2019. ápr. 13. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
A hányinger egy dolog, én pl hánytam is folyamatosan. Én sehogy nem oldottam meg a dolgot és a férjem sem várta el egy percig sem, hogy ilyen állapotban még őt is ellássam.
2019. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Rendeltem. Miért ne tehetnéd hosszabb távon?
2019. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
rendelsz, vagy a teremtés koronája önállósítja magát, és mint egy ép és egészséges felnőtt ember, gondoskodik a saját szükségleteiről.
2019. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

"a férjemnek munkába mindennap kaját kell pakolnom"

Komolyan van pofája elvárni ezt tőled ebben az állapotban? Ha igen, akkor részvétem, ha megszületik a baba, csak rosszabb lesz.

Amúgy a nagyon gáz hetekben rendeltem, vagy főzött a férjem, amikor jobban lettem, főztem újra.

2019. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon házias a férjem. Ellátta saját magát és sokszor Anyukám és Anyósom is hozott meleg kaját ami nagy segítség volt.
2019. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Végig a férjem főzött. Én nem a szolgálója voltam, mint ahogy te.
2019. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
14%
hínnye de értékes csajok vannak itt, ki is szolgálták őket, dolgoznak is rájuk amíg otthon döglenek, ez igen....remélem a "teremtés koronái" hamar észbe kapnak, és húznak, amint lehet...
2019. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A férjem nem tud főzni és amúgy kemény fizikai munkát végez reggel 6-tól mindennap. Este jár haza. Nem várom el tőle, hogy még engem is kiszolgáljon... Vidéken élünk, ez nem extra elvárás a részéről, hogy pakoljak neki kaját, de mivel a munkahelyén nincs lehetősége étkezni, így alap, hogy pakolok már 4. éve. Anyósomék is dolgoznak, néha hétvégén hoz fel meleg kaját, de a szüleim messzebb laknak. Édesanyám néha eljár ide segíteni, mondjuk a házimunkában, takarításban, ami szuper, rendszeresen ő sem főzhet ránk.


Gratulálok azoknak a hölgyeknek, akiknek olyan mázlijuk van, hogy a férjük házias és maradéktalanul kiszolgálja őket. Én nem mondhatom ezt el... És kioktatás és a párom lejáratása helyett inkább okos ötletekre, tapasztalatokra, praktikákra lett volna szükségem. Annó nagymamáink se feküdtek szerintem feltett lábakkal várandósan sem, várva, hogy a férfi körül ugrálja őket.

2019. ápr. 13. 12:54
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
47%-os, nem tartozom a táppénzcsalók közé, a terhesség végéig dolgoztam.
2019. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy én is dolgozom, igaz én 2-kor már itthon vagyok, tehát van időm főzni (csak hányingerrel küzdök jelenleg, azért tettem fel a kérdést)
2019. ápr. 13. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!