Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírok éjjel aludni,...

Nem bírok éjjel aludni, másnál is okoz ilyet?

Figyelt kérdés
Van hogy több órát fent vagyok, általában hajnal 1-3-4-ig is akár. El alszom hamar mert fáradt vagyok aztán felebred ek és ki megy az álmosság a szememből. Meg csak most kezdem a 6 hetet. Első babammal is hasonlo volt de később jelentkezett

2019. ápr. 15. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok, 11kor fekudtem le aludni es mar 4:30kor megebredtem. De olyan is volt hogy mar este 8kor aludtam es 3kor mar megebredtem.

Mondjuk most 2 napja faj a fejem szoval szerintem azert sem tudok tovabb aludni.

2019. ápr. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves vagy?
2019. ápr. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

A terhesség eleje óta nehezen alszom, de szinte hétről-hétre egyre rosszabb. Mostmár ott tartok, hogy olyan fél 11-kor álmosodom el és alszom el úgy, mint akit agyonvertek, és szinte percre pontosan fél kettőkor megébredek és nem is tudok többet visszaaludni.

29 hetes vagyok. Azt hiszem ez a hozzászoktatás a szülés utáni éjszakázásokhoz...

2019. ápr. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elején bármennyit tudtam volna aludni nem számított hogy mikor feljüdtem le aludni sőt volt hogy délután 3-kor lefeküdtem aztán este 7-kor felekeltem nagyon nehezen zuhanyozni este 8-kor vissza aludtam reggelig :D utána leszoktam a délutáni szunyokárról ahogy közeledtek a 2. trimeszterhez volt egy 1-2 hét mikor alig aludtam valamit most megint végigalszom az éjszakát de hamarosan a pocaktól nem fogok tudni :D
2019. ápr. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elso hetekben nekem is volt ilyen tobbszor, most a 10. heten vagyok, mar egy ideje nincs.
2019. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, az első trimeszterben én is folyton felébredtem egy adott időben és fent voltam. A második trimeszterben elmúlt, végigaludtam az éjszakákat, és most a harmadik trimeszterben megint visszajött...igaz most egyszer-kétszer pisilni is felkelek, plusz kínlódom jobbra-balra a nagy hasammal, de még ezen felül is van egy pont, hogy felébredek ok nélkül és nem tudom mi okozza..
2019. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 199510 válasza:
Nekem is első baba, és 5 hetes vagyok, és én óra pontosan fél 2kor fel kellek és 4-5 óra fele nagy nehezen alszok vissza. Volt olyan is hogy este éjfélkor elaludtam hogy végyig aludjam az éjszakát, de nem! Ugyan ugy felkeltem és nem éreztem fáratságot. 😁
2019. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdök az utóbbi egy hétben. Éjjel ha ki kell mennem a mosdóba nem tudok visszaaludni, van, hogy többször is mennem kell. Este 1 perc alatt elalszom de éjszaka felkelek és nem tudok órákig visszaaludni. :(

12+1 hkm

2019. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!