Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetesen hosszabb séták után...

23hetesen hosszabb séták után napokig fáj a medencém, szemérem csontom, nyilal minden odalent . Ez mennyire természetes? Mikor kell orvost kiálltani?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az, hogy napokig fáj, az nem természetes. Én a kutyáim miatt heti 3-4 alkalommal megyek nagyobb sétákra pedig edzett sem vagyok mert a terhesség elején a hetekig tartó vészes hányás alatt eléggé eltunyultam, de így is maximum 1-2 percre ha bekeményedik séta közben a hasam, de a szeméremcsontom pl sosem fájt, dacára, hogy 29 hetes vagyok.

Mindenképpen beszélj dokival.

2019. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes.

A méhed súlyát érezheted, ahogy a medencédre nehezedik.


Nekem az vált be, ha fokozatosan terheltem, és ha ennyire fájt akkor picit többet pihentem. Bár én nem tudok nyugton maradni.

Éjjelre pedig tegyél párnát a lábad közé.

Van aki a hastartót is ajánlja, de szerintem az rossz ötlet.


Nekem a 30. hét körül múlt el.


De ha nyugtalan vagy kérdezz rá az orvosnál.

2019. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia napok óta ugyanezt érzem ènis,pont ma voltam ultrahangon és mondtam az orvosnak hogy faj odalenn minden,még a vizsgálat is fájt,mondta h ez még természetesnek mondható,teljesen zárt vagyok és semmi elváltozást nem talált.Szedjek több magnéziumot,20 hkm
2019. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat. Végül elmentem megnézetni a dolgokat. Szépen zárt a méhszáj, hossz i rendben, zóval nekem ezt dobta a gép :(
2019. ápr. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!