Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad úszni?

Terhesség alatt szabad úszni?

Figyelt kérdés
és ha igen, inkább a Balatonban vagy medencében?

2019. ápr. 16. 05:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
szerinted mi a különbség a balaton és a medence közt?
2019. ápr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezt csak az orvosod tudja megmondani, hogy neked szabad-e, mindenképpen meg kell kérdezni. Medencét nem ajánlják (termál tilos!) , akkor már inkább a természetes vizeket, leginkább a tengereket.
2019. ápr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Szabad,de nem ajánlják. Ilyenkor hajlamosabb az ember,h könnyebben elkapjon vmi nyavalyát.
2019. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Az lemaradt,h inkább természetes víz,mint medence. Termál nem lehet.
2019. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

A legajánlottabb sport terhesen, az az úszás.

Veszélyeztetett terhes voltam és így is megengedte a dokim, hogy néha usszak...

2019. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy inkább medence, de onnantól h nyitva leszel, az sem.
2019. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Természetes vizeket ajánlják! Én nem mentem sehova inkább mert igyis 2x elveteltem
2019. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Én megkérdeztem az orvosom, konkrétan azt is elmondtam, hogy uszodába szeretnék járni úszni.

Áldását adta rá, mivel ahogy elmondta, nem a tele klórozott medencevíztől kell tartanom, hanem a közös zuhanyzótól és WC-től, mert ott lehet leginkább elkapni a fertőzéseket.

2019. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Én végig jártam a terhességem alatt, addig, amíg nem nyílt a méhszáj. Szerintem aki eleve hajlamos a fertőzésekre, az inkább ne menjen, maskülönben nem lehet baj. A vizes fürdőruhát mindig rögtön levettem, amikor kijöttem a vízből.
2019. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodtan mehetsz termál vízbe és természetes vízbe is, amíg zárt vagy és a doki rábólint. Arra figyelj a termálnál, hogy testhőnél melegebbe ne menj bele. Gyógyvíz tilos
2019. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!