Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan nő, akinek...

Tényleg van olyan nő, akinek semmi terhességi tünete nincs, vagy csak az idő megszépíti?

Figyelt kérdés
Én minden nap hányok és ezen kívül is émelygek, alig bírok pár dolgot enni stb. És még csak a 7. hétben vagyok, el sem tudom képzelni mi lesz itt. Persze így is megéri , csak nem fér a fejembe hogy van aki tényleg SEMMIT sem érez ami kellemetlen lenne a terhesség alatt?
2019. ápr. 16. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, 13. Hétre elmulik;) nekem amilyen hirtelen jött olyan hirtelen eltűnt! És igen van akik szerencsésebbek!
2019. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg semmi nem volt. A 40 hét alatt az egyetlen tünetem a baba mozgása volt. Aggódtam is emiatt az elején, feltem, hogy valami baj van. 4,5 évet vártunk rá, örültem volna valami rosszullétnek.
2019. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én az elsőt végig hánytam, a másodiknál talán egyszer-kétszer voltam rosszul, azt a 6 és a 8. hét között. Utána semmi.
2019. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

🙋🙋🙋

Semmi, de semmi tünetem nem volt soha. Nem fájt a derekam, nem hánytam, nem émelyegtem, nem voltam kívánós, sem fáradékony. Semmmit, de semmit nem éreztem a baba mozgásán kívül. Pont ugyanolyan volt minden mintha nem lennék terhes, csak nőtt a pocakom. Az utolsó héten vizesedett egy picit a lábam és erős jóslófájásaim voltak, ennyi.

2019. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem szépiti meg. Én pl 16.hetig vegig emelyegtem mindket terhessegem alatt. Egy csomo kajat nem birtam megenni, de meg ranezni sem.

A parom nagynenjenek mimd3 terhessege majdnem problemamentes volt.

2019. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak hányingerem volt. A 14. héttel mintha elvágták volna. Nem mindenkinek múlik el sajnos. Van aki végig hányja ☹️
2019. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nőtt és mozgott a hasam, aztán szültem. Ennyi volt az összes “tünetem” mindkét várandósságom alatt. 😊
2019. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor vannak tényleg szerencsés emberek. Nekem jelenleg a melleim is úgy fájnak, hogy aludni sem tudok. De megéri :)
2019. ápr. 16. 09:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Fiammal a 24.hétig hánytam, mostani terhességemnél a 22.hétig. nem szépitette meg az idő pláne, hogy a mostaninál kórházban is feküdtem 1 hetet. De megéri. 😊
2019. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más. Az elsőnél én csak émelyegtem reggel, soha nem hánytam, és az émelygés is megszűnt a második trimeszterre. A következő terhességem alatt semmi tünetem volt, bár ebből a terhességből sajnos nem született élő gyerekem. A harmadik terhességemnéél volt minden, mint a búcsúban. Sok hányás, folyamatos szédelgés, pajzsmirigy túlműködés, borzalmasan sok gyomorsav, a végén meg feszt hasmenés...A doki azzal "vígasztalt" az elején, hogy a hányás jó jel, mert a HCG hormon növekedésére utal...(Még szép, hogy nőtt a HCG szintem mint a barom, mert ikreket vártam.)

Ne aggódj, a hányás-émelygés a kismamák többségénél elmúlik a 12. hét után, vagy legalábbis javul a helyzet.

2019. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!