Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák! Ti mivel...

Tapasztalt kismamák! Ti mivel nyugtattátok magatokat abban a pár hétben ami a pozitív teszttől az első orvosi időpontig eltelt?

Figyelt kérdés

Jövőhét péntekre kaptam időpontot. Tudom, hogy nem szabadna de aggódom, hogy minden rendben legyen. Nem szeretném túlparázni de ha fáj a hasam azért aggódom, ha épp nem fáj akkor azért.. 😅 Hogy lehet ezt kibírni még majdnem két hétig?

Negatív válaszokkal kíméljetek kérlek! Régóta várunk erre a babára.


2019. ápr. 16. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, az első 12hétben próbáltam tudomást semm venni a dologról. (Volt már vetélésem 8hetesen)
2019. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, én azt vallom sokminden fejben dől el, a terhességnél is és a szülésnél is.

Eldöntöttem hogy minden rendben van, és nem is engedtem be semmi más gondolatot.

Csak pozitívan!!!!

2019. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel. Rohadtul paráztam, mivel görcsölgetett a hasam amiről ugyan tudtam, hogy normális, viszont a bal oldalon gyakran iszonyúan szúrt is, emiatt viszont attól féltem, hogy méhenkívüli. Nem az volt, 29 hetes vagyok.

Teszem hozzá, még mindig parázok minden UH előtt, hogy minden rendben van-e (vesecisztája van a babámnak ami nem olyan nagy dolog, de 3-4 hetente kell UH kontrollra járnunk és már előre reszketek minden időpont előtt).

2019. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok aggódós fajta, úgyhogy nem volt rá szükség
2019. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbálok én is minden negatív gondolatot kizárni de azért egy egészséges aggodalom van bennem. Látom nem én vagyok az egyetlen ☺

2019. ápr. 16. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jövő hét kedden megyek :)
2019. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!