Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok én akarom a...

Terhes vagyok én akarom a babát a párom nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
21éves vagyok mindketten dolgozunk és 4éve együtt vagyunk már. Én úgy érzem készen állok az anyaságra és ha az aborruszra gondolok még a sírás is elkap. De a párom olyanokat mond nekem hogy tönkre teszem az ő és a kicsi életét is mert nincs elég pénzünk de még egy kevés férletett pénzünk is van. Még azon is elgondolkodtam hogy inkább egyedül felnevelem de nem tudom mennyire jó döntés. A szüleimnél el tudnék lakni meg azt mondta hogy ha megtartom nem hagy el de akkor is tanácstalan vagyok.

2019. ápr. 16. 22:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
92%

"A szar fizetés a ti problémátok"


Azt azért még fel tudod fogni a pökhendi korlátolt kis agyaddal, hogy a kérdező fizetése a téma, nem a miénk? Nem, nem a mi problémánk, mert nem mi kapunk keveset, ha ő minimálbéren volt eddig vagy annyin sem.

Tudni kéne szöveget értelmezni, "okoskodás helyett.

2019. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
89%

10-es: mi a lótúróból gondolod, hogy a kérdezőnek miniszteri fizetése van, ami után a maximumot kapja????!

21 évesen nem hiszem, hogy túl magas fizetése lenne, kölönösen az alapján, hogy a párja is anyagiak hiányát hozza fel érvként.

2019. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs meg a folyamatos egy éves munkviszony. 1évet már dolgoztam de nem folyamatosan.
2019. ápr. 17. 15:31
 24/36 A kérdező kommentje:
A fizetésünk kb 200 000ft mindkettőnknek.
2019. ápr. 17. 15:37
 25/36 anonim ***** válasza:
83%

Na tessék akkor ennyit a nagy havi 200-ról, amit majd a kérdező kap.

Ilyenkor mi van kedves 10-es válaszoló? ja tudom az ő gondja, mi?


Kérdező ez esetben érthető ha a párodnak kétségei vannak.

2019. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
19# miért? Mert fel tudja fogni, hogy nem tudnak egy gyereket és magukat eltartani 200 ezerből? A kérdező nem tudja egyedül felnevelni, szóval....
2019. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
74%
20# takarodj innen a fenébe, csupa hülyeséget írsz...
2019. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
3%
Hú, de sok minimálbéres, vagy picivel feletti magára ismert. :)
2019. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
75%

Hű de sok olvasni nem tudó magára ismert, aki nem fogja fel a picinyke anyával, hogy a kérdező élete a téma nem a miénk :D

Szerintem próbáld meg elvégezni a 8 elemit, még lehet nem késő. Ott biztos megtanítanak olvasni, meg szöveget értelmezni :)))

2019. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy az "isten bszávval" neked biztos marha nagy fizetésed lehet :D

Ilyen jól fizet a közmunka? :D

2019. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!