Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Van ilyen? 6 napom van a nem a nem vártig 5-én voltunk együtt és 7-én. 7-én ovum volt. Ma alhasi szúró "érzés" Azért írom így mert nem mondanám oly nagy fálydalomnak.

Azt szeretném kérdezni,hogy van-e esetleg a neten valami olyan app vagy a google app sztoreba ami esetleg adna egy kicsi reményt,hogy sikerült-e a baba?. Válaszokat előre is köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, ovuláció, terhesség

ápr. 17. 11:21  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ne eld bele magad amig nem kesik. A nem vart napjan mar a legtobb teszt kimutatja ha van baba. Minden jot!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 17. 11:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na igen csak lenne annyi türelem :/ azért köszönöm😊

# 2/3Időpont ápr. 17. 11:33 Privát üzenet
Fálydalom? 😶 Na ez nekem is az volt.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 17. 15:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma 20. cn-on méhszurkálás, néha megjön érzés és kicsit több folyás lehet terhesség, beágyazódás jele? Nov 8-10 körül nem várom.6,11,15,17 cn voltunk együtt. Lehetne érezni...
A menzis érzés és a mellfájdalom együtt jelentkezik terhességnél egyszerre?
A párommal nagyon szeretnénk babát. Nekem 26 án múlt el és azóta napi szinten 2 szer 3 szor együtt vagyunk hogy minél hamarabb sikerüljön. De tegnap este óta fáj a hasam és olyan...
31 hetes kismamák, nektek mennyire aktív a babátok? Az én babám olyan aktív, szinte egész nap érzem. Minden reggel együtt kelünk. Annyira csodás érzés érezni az én picim.
A héten elkezdett iszonyúan viszketni a mellbimbóm. Hol egyik, hol másik, és mindkettő együtt. Borzalmas érzés, folytom vakarnám. Mitól lehet ez? 17 hetes vagyok.
A haszurka lehet nyillaló érzés inkább? Ha 5 napja voltunk együtt ugy lehet h azért és a teszt mikor mutatja aki babás vagyok e?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!