Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan fáj a fejem, most...

Állandóan fáj a fejem, most kezdődött a második trimeszterben, és nem is minimális hanem migrénes. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
A 17. Héten kezdődött (2 hete) hogy minden nap megfájdul a fejem kb ebéd után és egész nap tart, még így is alszok el. Eddig nem volt ilyen gondom, most kezdődött. Terhesség előtt se voltam fejfájós. Igazából az egész fejem lüktet, a halántékom és a homlokom pedig szinte már görcsöl. Valakinek volt ilyen tünete? Ez normális, vagy menjek el vele külön orvoshoz? Most amúgy nem kellene mennem 24. Hétig, de nem tudom hogy egészséges-e ez így. Köszi előre is a válaszokat.
2019. ápr. 17. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is. Minden egyes áldott nap fájt a fejem és nagyon durván, szintén a 17. héten kezdődött és a 23.-ig tartott. Mindent próbáltam a borogatástól a borsmenta illóolaj inhalálásig de semmi nem használt csak ha elaludtam aztán másnap délután kezdődött előlről. A hidegfrontoknál volt nekem különösen rossz. Panadolt ha már nagyon nem bírod be lehet venni de minden nap én nem mertem. Kirartás, nekem úgy múlt el mintha elvágták volna remélem lassan nálad is megszűnik. :)
2019. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen csak korábban. 4 hétig fájt a fejem.. 12-16 hetesen.

Vérnyomást azért nem árt mérni szerintem, de nekem pl nem volt gond vele, mégse akart múlni. Reggel enyhe fejfájással keltem ami folyamatosan erősödött, délutánra már elég nehezen viselhető volt, estére meg végképp.

2019. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapokban volt ilyen migrénes fejfájásom, észrevettem, hogy akkor mikor épp következett volna a menstruációm, szóval okyan 27-28 naponta tört rám. Semmi sem segített csak a korom sötét és az alvás (már ha el tudtam aludni a fejfájástól). Én terhesség előtt is fejfájós/migrénes voltam, viszont szülés óta talán 2x fájt egy picit a fejem, pedig lassan 1 éves a lányom.
2019. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az első trimeszterben fájt a fejem minden reggel mikor felkeltem, én csak vártam hogy elmúljon, a védőnő szerint a hormonok miatt van de lehet a vérnyomás is befolyásolja. Nekem mindig alig érte el a 110-et most hogy terhes lettem 125 is van.
2019. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!