Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyton azon parázok, hogy a...

Folyton azon parázok, hogy a gyerekem nem fog szeretni. Volt veletek is ilyen a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Tök sokszor eszembe jut, hogy mi van, ha nem fog szeretni majd a babám, ha megszületik, és mi van, ha már most sem szeret (27 hetes vagyok).

Legbelül tudom, hogy ez butaság, de nekem nagyon rossz anyám volt, és amióta az eszemet tudom, sosem szerettem, le is léptem 18 évesen, azóta se érdeklem őt és fordítva... Lehet, hogy innen jön a félelem. Vagy normális ez?


2019. ápr. 17. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Muszaj neki az anyja vagy.

Amugy miert ne szeretne? Az elso idokben amugy se fogja tudni kimutatni, es az igazi modolya csak 2-3 honapos korul lesz majd, mikor magatol mosolyog ha meglatja az arcod.

2019. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért fog szeretni, amiért te tudod hogy milyen anyának nem szabad lenni. Nem tudom ez mennyire volt érthető.. :D szóval mivel te tudod hogy milyen a rossz anya, pont azért nem leszel olyan mert megakarod neki adni mindazt amit nem kaptál meg. :)
2019. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!