Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 1 és magne B6-ot...

Femibion 1 és magne B6-ot szedek, de úgy érzem vas hiányom van. Még nem kaptam beutalót vérvételre. Milyen vas készítményt ajánlotok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 17:18
 1/6 Böbe1990 ***** válasza:
Neo-Ferro-Folgamma. Vényköteles. Én ezt szedem, napi 1 szemet
2019. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén neo-ferro-folgammát szedek. Nőgyógyászom javasolta, ő is irja fel.
2019. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt a neo ferrot szedtem és durva székrekedésem lett tőle. Amúgy miből gondolod hogy vashiányos vagy?
2019. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, abból gondolom hogy vashiányom van, hogy nagyon fáradt vagyok, fal fehér és sápadt, felrepedt megint a szám zuga és ez csak akkor szokott, amikor vas hiányom van. Mensi idején szokott ez előfordulni, eddig sikerült helyes táplálkozással megszüntetnem, de most ez nem segített és már egy hete fel van repedve..
2019. ápr. 18. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, fehér, fakó volt a szám. Vettem, terhes vitamint, majd írt fel a doki neoferrofolgammát, szedtem szerves b vitamin komplexet és vashiányos voltam. Megemeltük a vastablettát duplájára, de semmi sem változott. Hála az égnek nem lett baj, nem kellett vér, pedig császároztak.
2019. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a pecsenye kacsamáj nevű "vaskészítményt" ajánlanám, nagyon hatásos, nekem heti 1-2 májfogyasztás képes 2-3 értékkel emelni a vasamat kevesebb mint egy hónap alatt. "Gyakorlott" vashiányos vagyok sajnos és egyetlen vényköteles vaskészítménnyel sem sikerült ilyet elérnem, viszont szorulást, hasfájást, fekete székletet igen.
2019. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!