Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsák mellett is...

Üres petezsák mellett is lehetnek ugyanúgy terhes tünetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze
2019. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen😢
2019. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor leírtam már itt, hogy sem a tünetek megléte, sem a hiánya nem jelent semmit se pro, se kontra. Tünetek nélkül is lehet tökéletesen fejlődő terhesség, és meglévő tünetekkel is fejlődésben megállt terhesség. A tüneteket a HCG okozza, amire egyrészt minden szervezet másképp reagál, másrészt egy esetleges missed ab. mellett is több hét, míg kiürül a szervezetből.


Mondjuk az, hogy egy petezsák üres, így önmagában nem jelent rosszat, ha túl korán történt az UH. Akkor nem jó, ha nem jelenik meg benne idővel se semmi.

2019. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még missed abb műtét reggelén i hánytam. A hcg ugyan úgy ott van és emelkedik akkor is.
2019. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2019. ápr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!