Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 terhességi hét, baba 2 mm...

6+5 terhességi hét, baba 2 mm normális nagyságúnak számít? Akinek volt ilyen tapasztalata, az mit gondol? Veszélyes babára nézve? Elmehet a baba?

Figyelt kérdés
Az orvosom nem látott semmit az ultrahangon és kiírt kaparásra "missed ab" miatt. Teljesen el voltam keseredve, a kórházban viszont azt mondták, hogy a baba bizony ott van és szívverése is van, bár még lassú. Hirtelen nagyon megörültem, de vajon gond a lassú szívverés és az, hogy csak 2mm? Volt valakinek ilyen tapasztalata?

2019. ápr. 18. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
A kórházban mit mondanak? Miert dzámit jobban hogy itt ki mit gondol?
2019. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont ekkora volt ilyen idősen de szívhang nélkül 2 hét múlva már szívhang is volt. Nekem elég hosszúak a ciklusaim valószínűleg később fogant.

17 hkm

2019. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kórházban azt mondták, vagy megmarad, vagy nem. Ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra, hogy ha valakinek ilyen pici volt, megmaradt-e. Férjemmel nagyok akartuk ezt a babát, nem szeretnénk elveszíteni.
2019. ápr. 18. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt mondták 50-50%-ot mondtak most meg itt rugdos a pocakomba. De mielőtt műtenének meg kell nézni újból ultrahangal

17 hkm

2019. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, hát remélem én is ilyen szerencsés leszek, akkor azért a remény megvan nekem is :)
2019. ápr. 18. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Nekem 28 napos ciklussal 6+3 hetesen olyan pici volt, hogy az orvos le se mérte (kb 2mm), de pulzált! Én is megijedtem, hogy túl kicsi! Egy hét múlva már 9 mm volt, ekkor is túl kicsinek gondoltam! 9+3-ra már 9+1 naposnak felelt meg (2,38 mm), és ma 12+5-re teljesen behozta magát, 6,5 cm. (Azért jártam ennyiszer mert volt már vetélésem). Azért írom ezt le, mert én totál rettegésben voltam, hogy túl picike, ehhez képest inkább ki kellett volna élveznem ezt az állapotot is mert teljesen jól volt végig a babám. Szóval nem kell mindennek nagykönyv szerint mennie...drukkolok!!
2019. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fiatallányka ***** válasza:

Nekem 7+3 hetesen volt túl picike a becsült korhoz képest. Egy hetet bent kellett töltenem, mert nekünk is azt mondták hogy 50-50 % hogy velünk marad e.

A következő hetekben nagyon szépen utolérte magát és minden rendben volt vele.

Most a 34 hétben vagyok, minden a legnagyobb rendben van és várjuk már hogy velünk legyen.

Minden jót kívánok Neked is! ☺️

2019. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 24-25 naposak. Az összefüggésben áll vele? Örülök nektek, hogy végülis minden jó lett, remelem velem is igy lesz :)
2019. ápr. 18. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ebben az időszakban egy-két nap is fontos, mert napi 1 mm-t nőnek a pindúrkák. Nem is értem az orvosodat, hogy élő embrióval missed ab-ra akar kiírni?! Jó ég! Teljesen jó a babád mérete nyugodj meg. Boldog babavárást kívánok! 😊
2019. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi történt veletek azóta?
2020. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!