Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha csak a 8 héten megyek...

Baj ha csak a 8 héten megyek másodjára ultrahangra?

Figyelt kérdés

5 hét elején voltam először, akkor már látszódott a petezsák.

Magánrendelésre 3 hét múlvára kaptam időpontot, akkor már 8 hét közepénél fogok járni. Sok időnek tartom, azon is gondolkodtam hogy elmegyek az SZTKba, ott hátha kapok hamarabb. Vagy felesleges ennyire aggódnom?

Már volt egy vetélésem, talán azért nem vagyok túl nyugodtan.



2019. ápr. 18. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy az sztk-ba kapnál hamarabb. Ha panaszmentes vagy nem is kell sokkal hamarabb mened. Én is 5 hetesen voltam először vérzés miatt utána egy hét múlva akkor nem volt még szívhang 2 hét múlva mentem megint aztán már csak egy hónap múlva.
2019. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges ennyire aggódnod, sokan a legelső UH-ra mennek 8 hetesen. Semmiről nem fogsz lemaradni és sajnos a vetéléstől sem véd meg, ha folyamatosan dokihoz rohangálsz.
2019. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 5+3 hetesen voltam először SZTK-ban.

8 mm-es petezsákot látott, 3 héttel későbbre rendelt vissza.


SZóval nem, nem késő. Ez a normális.

2019. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő. Én 6 hetesen mentem az sztk-ba, szivhang volt, legközelebb a 12. héten kellett mennem a genetikai uh-ra.
2019. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mind a négy gyereknél megvarlak a két hónapot, nem rohantam egyből dokihoz. Ne aggódj, mindennel teljesen időben vagy! :)
2019. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!