Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. héten késő orvoshoz...

10. héten késő orvoshoz menni? 6+2-nél voltam sztk-ban, elő embriót láttak.

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki hogy menjek vissza 2-3 hét múlva ha akkor minden ok, ad papírt a védőnőhöz. Viszont magán orvoshoz szeretnék inkább menni, ahova pont 10 hetesen tudnék menni, előbbre nem tud időpontot adni. Ez nem lenne késő szerintetek?
2019. ápr. 18. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, én is magándokinál voltam először a 7., majd a 10. Héten és akkor kaptam papírokat, amivel védőnőhöz mentem
2019. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem keso.Van aki nem veszi eszre hogy terhes csak 3-4ik honapban.En is veletlenul jottem ra a terhessegre,azzal mentem az orvoshoz hogy terhes biztos nem vagyok csak vizsgaljanak meg hogy minden rendben van e, es tessek ott volt a picur.Ma mar lassan 3 eves.
2019. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetesen mentem terhességmegállapításra és senki se gondolta hogy el lettem volna késve.Miért kellene hetente menni orvoshoz az első trimeszterbe?12 hét előtt nekem még a kiskönyvet se adták ki.A 12 heti genetikai uh-ra meg magánba mentem így arra lehetett előre időt kérni.
2019. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mihez kepest keso? A korai uh arra jo, hogy lassak, hogy mehen belul van-e, ez nalad mar meglett erositve. Kulfoldon elek, 10 hetesen voltam eloszor nogyogyasznal uh-n. Angliaban legeloszor a 12. heten van, elotte csak verteszt van, ha nincs egyeb panasz (pl. gorcsoles, verzes). Teljesen jo a 10. het. Az elsovel voltak panaszaim, ezert az 5-7. het kozott tobbszor is voltam. Ha nincs panasz, jobb is a 10. heten menni, addigra jobban be tudjak loni a szules korulbeluli datumat, biztosan latni lehet mar szivmukodest, lathatod mar mozogni, es megtalalni is meg fogjak. Amugy oriasi elmeny eloszor mozogni latni, igazabol nekem most masodik gyerek, de igyis sirtam. Itt nem is ajanlanak 3-nal tobb ultrahangot egesz varandossag alatt, es a babamozit is betiltottak (Nemetorszag).
2019. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem késő , viszont az jó lenne ha már a 12. Heti genetikaira meg lenne az idopontod az a fontos inkább ugyanis meg maganba is van 3-4 hét várakozási idő !
2019. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!