Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viselitek a terhességi...

Ti hogy viselitek a terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés
Még csak egy hete tart (6. Hét óta) szóval gondolom még eltart egy darabig. Egész nap hányingerem van, reggelente hányok is, szédülök stb, gondolom ismeritek. Ti ezt hogy viselitek? Nekem annyira lelkiismeret furdalásom van, hogy nem bírok rá legyinteni, hogy megéri ez (pedig sokáig vártunk a babára) hanem szenevedek tőle...ti helyre tudjátok mindig tenni fejben, hogy ki az oka? Hogyan csináljátok?
2019. ápr. 18. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem vészes hányásom volt a 8. héttől a 15. hétig, napi 10-20 hányással. Amíg ez nem múlt el, addig semmilyen várandós tudatom nem volt, inkább betegnek éreztem magam.
2019. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is, kitartás. Az első trimeszter szívás, de el fog múlni. Tudom, hogy nagyon messzinek érzed még, de el fog menni az a pár hét. Én csak most nem rég evickéltem ki belőle, a 12. héten még annyira szarul voltam, hogy itthon kellett maradnom, a férjem itatott, mint valami csecsemőt, feküdtem egész nap, és lavórba hánytam még a nyálam is. Elhiheted, nekem sem az volt az ágyról lelóggó fejjel hányás közben az első gondolatom, hogy tökre megéri. Aztán a 13. hét első napjától huss, semmi bajom. Ha már van UH kép, sokkal elviselhetőbb. Ha hallod verni a szívét, abba az emlékbe jól belekapaszkodsz, és attól nekem élővé vált az egész helyzet. A 12. hetes UH-ra elvergődtem, őszintén nem tudom, hogyan nem hánytam végig, de valami olyan csoda volt, hogy akkor meg azt nem tudtam elképzelni, hogy hogyan ne érné meg. Szóval meglesznek a hullámvölgyek mellett a szárnyalós pontok is, és szerintem a gyereknevelés is ilyen lesz. Néha tépjük majd a saját hajunk, hogy visszaadom ezt a csemetét, máskor meg ott fogunk bőgni az ágyuk mellett, amíg alszanak, hogy milyen hihetetlen szerencsések vagyunk.
2019. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!