Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+5naposan a kombinált...

12+5naposan a kombinált teszten látszani kellett volna már a baba nemének?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 07:06
 1/8 anonim válasza:
59%

Nem. 12 hetes kombi teszten még a 60 milliós UH géppel is lehetetlen megmondani a baba nemét. Maximum tippelni lehet. De felesleges is. Mivel ha lányt tippelnek abból még fiú lehet, ha meg fiút tippelnek abból még lány lehet.

Sőt, az sem ritka, hogy valakit lánynak tippelnek a 12 hetesen, utána fiúnak a 16 hetesen, aztán lánynak megint a 18 hetesen.

2019. ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehetetlen, látszik már, ha úgy fekszik a baba, és jó a doki. Nekünk 12+6 hetesen kombinált teszten megnondták tutira, hogy fiú. Az lett. A lányomnál nem magánban voltunk, őt meg se próbálták megmondani.
2019. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Ez még pont az az időszak amikor vagy látszik vagy nem, mert baromi könnyen el tudják takarni, annyira picikék még. Én pl magánba mentem, 4D-s UH-ra, de a gyermekem szépen odaszorította a lábait, így akárhogy forgatta a doktornő az UH fejet, meg tornáztatott, hogy elforduljon, esélytelen volt még tippelni is.

19 hetesen tudtuk meg a nemét.

2019. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha éppen úgy fekszik, latszódhat, ilyenkor egy gyakorlott uh-os orvos meg tudja mondani. Félidőben már tutira.
2019. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,de ha nagyon tapasztalt doki van és pont úgy fordul a baba,simán látszik.Nálunk elsőnél nem tippelt,másodiknál tippelt jól.Harmadiknál tutira lányt mondott,mert odafordult a drágám,és minden látszott szépen,lány lett.Sokaknál jól látszik,főleg ha 4D-vel is utánanéz.
2019. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer megmondtak a 12hetesen az Istenhegyin. Most 85%ra,azota már megvolt a 18hetes is, és ott már egyértelmű volt a neme.
2019. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hetesen beterpesztett a kismanó és még fotót is kaptunk róla.🤭 Kisfiú 💗
2019. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12+4 hetesen (most csütörtökön) a genetikain kislányt mondott a szonográfus :)
2019. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!