Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocaktartó pánt vagy pocak...

Pocaktartó pánt vagy pocak támasz vagy kinesio tápé?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most kezd nőni a pocakom és sok helyről hallottam ha megtámasztjuk alulról akkor nem fog fájni a hát és a derék illetve a bőr se nyúlik meg annyira.

(Nyilván fog nyúlni azt tudom)


Aki próbálta valamelyiket tudna írni tapasztalatot?

Illetve hogy hol szerezte be?


Nagyon köszönöm a válaszokat


2019. ápr. 20. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mekkora a hasad és alapból hogyan bírod el, fáj-e egyáltalán a derekad stb.

Alapesetben az ilyesmit a harmadik trimesztertől ajánlják, de nincs mindenkinek szüksége rá. Nyilván ha panaszod van, hatalmas a hasad, alig bírsz mozogni akkor segít, de ha semmiben nem korlátoz akkor meg fölösleges.

Én most vagyok 30 hetes és eredetileg én is terveztem, hogy de jó lesz majd, de mire ide jutottam úgy érzem, hogy nagyon kényelmesen elvagyok a nem túl nagy hasammal, szóval még kérdéses bennem, hogy az utolsó hetekre megéri-e a dolog.

A kinezio tape egyébként megint egy olyan dolog ami szerintem méret függő, hogy beválik-e. Túl nagy hasat nem bír el, az biztos, ahhoz már tényleg a rendes, pántos pocaktámasz kell.

2019. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, én most a 35. hétben vagyok és áldom az eszem hogy nem ruháztam be ilyesmire. Pedig hatalmas hasam van, és én magam harmatgyenge vagyok, de azért annyira nem érzem hogy támasztásra lenne szükségem, és nem fájnak dolgok, striáim sincsenek..

De persze kinek mi, lehet hogy valakinek életmentő, de az én személyes véleményem hogy jól meg lehet lenni nélküle.

2019. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En olyat hasznaltam, ami alulrol tamasztja a hasat, nem tul szeles, nekem jo volt, de igyekeztem minimalizalni a hasznalatat, hogy az izmaimnak ne vegye at a helyet.

[link]


Baratnom a hordozokendojevel szokott pocakkotest csinalni, es nagyon szereti.

2019. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmadik gyerekemet vártam, amikor megtudtam hogy van pocaktartó öv.

Be is szereztem, és bár a harmadik gyerekemmel volt a legnagyobb a hasam, nem fájt a derekam, pedig az első kettővel szenvedtem.

Én Vaterán vettem egy alig használt Brendonosat. De ennek már sok éve, azóta a negyedik is két éves, nekem szuper volt. Kb. 20. héttől hordtam.

Mondjuk az alkat biztos számít.

Én vékkny alkat vagyok, és előre nőttek a "görögdinnyék"...

2019. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok, akkor egyenlőre nem veszek majd ha már úgy érzem hogy fáj a derekam. Jelenleg járok kismama tornára ott elég sok hatizom erősítő gyakorlat van szerencsére 😊
2019. ápr. 20. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon fájt a hátam, a csigolyáim összevissza voltak, nem bírtam ülni a fájdalom miatt.

a kineziológiai tapasz egy csodaszer! fent voltak egy hétig, és nagyon jó volt rá. 2 kezelés és teljesen helyrejöttem. Mondjuk biztos, jó szakembert is kell találni..

2019. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!