Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Orosz András...

Milyen orvos Dr. Orosz András nőgyógyász? Székesfehérvári kórház.

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

èn nem akarom leszolni, de nekem nem jött be.

Már kb 18 éves korom óta szedtem gyógyszert amivel megvoltam elégedve. de költözés miatt orvosváltás lett. és hozzá mentem. ö egyböl másik gyógyszert javasolt (mondom semmi bajom nem volt vele), amit persze el is hittem neki, hogy az jobb. hát kb fél év múlva elkezdett megjönni hóközben is egy kicsit. inkább barnázás volt. egyszer meg rendesen megjött, pedig rendesen szedtem a gyógyszert. el is mentem hozzá a magánrendelésre, mikor be hívott ultrahangra és felírt egy antibiotikum hogy addig is szedjem, hátha gyulladás van a szervezetembe. (köv héten tudott csak fogadni) voltam vérvételen és szedtem az antibiotikumot, amitöl ráadásul rosszul is éreztem magam. meddigre kiderítette hogy semmi bajom, nincs gyulladásom sem, csak a fogamzásgátló gyógyszer gyenge. erre pedig azt javasolta ha megint megjönne hóközben szedjekbe kettöt a fogamzásgátlóból.

Na erre köv hónapban mikor megint hónapközben megjött, elmentem egy másik dokihoz, aki azt mondta egy orvos nem beszélhet le a már szedett fogamzásgátlórol, csak ha a gyógyszer szedése alatt gondok vannak, vagy a gyógyszert betiltották. na nálam egyiksem állt fent. és az új doki megint a régi gyógyszer írta fel, mondván ha az megfelelö volt akkor szedjem azt. még most ist azt szedem, kb 5 év után is.

2008. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy az előttem szólónak rossz tapasztalata volt Orosz dokival. Én nála szültem márciusban, szerintem kedves, megbízható, figyelmes orvos. Én merem ajánlani!
2009. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nála születtem, nyertem neki egy üveg sört a szülésznő ellen, mert lány lettem ;)

Azóta eltelt néhány évtized, most már én is hozzá járok. Megbízható, meg lehet vele beszélni mindenféle nyavalyát, ötletet, meghallgat, tanácsot ad, véleményez.

Minden szűrésnél még pluszban megvizsgál UH-val is, mert tudja, hogy nem működöm teljesen átlagosan, alapos.

Nagyon szeretek hozzá járni, megnyugtató dolog, jó szakember.

2012. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 potyianyu válasza:

Én nagyon kedvelem! 18 éve hozzá járok, és maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Sajnos szülést már nem vállal, így addig át kellett mennem máshoz, de most már megyek is vissza hozzá.

Csak ajánlani tudom.

2013. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csak ajánlani tudom egyébként.

alapos, hozzáértő, mindent elmond, lehet kérdezni...

2013. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!