Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt. Lehet...

Halvány pozitív teszt. Lehet baba?

Figyelt kérdés

3 nappal a nem várt után halvány pozitív teszt! Lehet baba?

Március 17.-én volt meg utoljára. Április 12. - én kellet volna megjönnie. A nem várt első napján csináltam 10-es tesztet, ami halvány 2 csíkos lett, utána még csináltam 3-at 20-as tesztel de azokon is halványabb volt a teszt csík mint a kontroll csík.Tegnap reggel csináltam egy 10-es tesztet, ami halvány csíkos lett. Nagyon szeretnénk már babát. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. Szerintetek is halvány?


2019. ápr. 21. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Erősödést ugyanolyan tesztel tudod követni. Így nem mérvadó. Kép?
2019. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A teszt igen, terhességtől szokott pozitív lenni.
2019. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 22. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Pozik a tesztek. Teljesen jo. Nem kell ennyi félét használni. 2 naponta duplázódik a hcg hormon.
2019. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 fajtát csináltam.Ma kérek időpontot a dokihoz, nagyon izgulok hogy minden rendben legyen és jó helyen legyen, mert néha olyan érzésem van bal oldalt a petefészek környékén, mint ovulációkor és kicsit félek, nehogy méhen kívüli legyen!
2019. ápr. 23. 06:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Április 29. - re kaptam időpontot a dokihoz. Remélem minden rendben lesz. :)
2019. ápr. 24. 06:35
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. 9 nappal az elmaradt menzesz után elég erős pozitív lett a teszt, pár nappal ezelőtt még csak halványka volt. Még most is alig hiszem el. Remélem tényleg baby van a dologban. A dokihoz 29.-én megyek.

A teszt 10-es erősségű.

[link]

2019. ápr. 25. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!