Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi szülés tényleg...

A hüvelyi szülés tényleg rettenetesen fájdalmas?

Figyelt kérdés
Szeptemberben fogok először szülni, mire számítsak? Nektek milyen volt? Én a legrosszabbakra gondolok. (Fájdalom szempontjából)

2019. ápr. 22. 20:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2019. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszi első! Nagyon rendes vagy...
2019. ápr. 22. 20:28
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
2019. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Igen,rettenetesen fájdalmas. Van,akinek alacsony,vagy akinek magas a fájdalomküszöbe.Nekem baromi magas,de úgy fájt,hogy azt leírni nem tudom.Van,aki totál máshogy írja le,akinek elviselhető volt. Mindenki más.Készülj a lehető legrosszabbra,a menstruációs görcseidet szorozd meg százzal.

De mondom,ez csak az én tapasztalatom.

2019. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%
Faj igen ez az igazsag de csak addig amig nincs meg a baba ha kibujik onnantol mintha elvagtak volna, a helyedben a csaszartol jobban felnek az hetek utan is faj a gyogyulas miatt es elso nap homokzsak van orakig rajtad majd belenyulnak a hasadba hogy erezzek hogy huzodik vissza a mehed majd felallitanak ami rettenetes. Nekem volt mind a ketto es ezerszer a termeszetes mint egyszer a csaszar, hulyeseg hogy az a konnyebbik szules,max a vajudas resz nincs meg de kesobb jobban szivsz. A termeszetesnel csak vajudsz aztan a szules de utana megszunik sokkal jobb, ne felj tole
2019. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a vajudás volt az. A végén azt hittem nem élem tul, erőm sem volt már, masodpercszünetek voltak már csak a fájások közt, azok alatt a masodpercek alatt masodpercekre ugy kikapcsolt mint aki elaludt, remegtem a kimerültségtől, es eljött az a pont, hogy feladtam, meghalok. Erre eljött vmi nagy csend es sötétség, es attol a ponttol semmit nem éreztem. Erre odasereglett mindenki es "felkeltettek", hogy csusszon lentebb, látni a fejét, szülünk.

Nos megszállt valami euforikus köd is, nyugodt voltam mosolygos, azt sem éreztem hogy nyomok e egyáltalán, fejből/tudatbol nyomtam es reméltem csak hogy valoban nyomok is.


Rettegve keszultem a szülesre, sehol nem irták hogy maga a kitolás már nem fáj, ha tudom előre, nem pánikolok annyit.

2019. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
*kikapcsoltam
2019. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

Vagy piszkosul fáj vagy nem.

Elso baba alig fajt, a tolasnal mar fajdalmat sem ereztem, csak a tolasi ingert 3 nyomasra kinn volt pici gatmetszessel.


Masodik pokolian fajt, mintha bekentek volna chillipaprikaval, feszul szurr egetett. Nem akartak gatmetszest csinalni, pedig ereztem, hogy a baba folyton visszacsuszik, nagyobb feje volt, mint a nagyobbnak. Vegul belattal, hogy kell, mert repedni kezdtem de gyorsan kapcsoltak.


En is mind2 alkalommal a legrosszabbra szamitottam es kaptam 2 ellentetes szulest. Egy fajdalommenteset es egy fajdalmasat.

2019. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

8as vagyok.

Lemarast, hogy a masodiknal a tolofajas is pokolian fajt, pedig azt gondoltam, ahh hat az elsonel sem fajt.

2019. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Igen utolsó, az pont olyan mint egy szülès🤣🤣
2019. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!