Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj másnak is ennyire a...

Fáj másnak is ennyire a magzatmozgás? Mi lesz még később?

Figyelt kérdés

Harmadik babámat várom. Tény és való, hogy ő most sokkal mozgékonyabb és vannak pontok ahol ha huzgalja a kislábát vagy térdét az kellemetlenebb, de most éjszaka valami igazán furát csinált. 28+5 hetes kismama vagyok és éjszaka arra keltem hogy valami nem oké. Nagyon mocorogott és elgondolásom szerint nyujtozkodhatott vagy kifeszítette magát de nem a szokványos módon. Fejvégű fekvésben van és a lábait annyira felnyomta, mintha ki akarná nyújtani, a gyomrom felé hogy fajdalmamban majdnem felnyogtem (csak nem akartam a párom felkelteni). Oda is kaptam hogy valamit csináljak de ugye nem mertem se picit megnyomni se semmit. Rendesen éreztem hogy tolja fekete a lábait. Sírni tudtam volna. Anno a kisfiam a 39-40heten mindig a bordaimhoz feszítette be magát. Az is rossz volt de ez most valahogy teljesen más. Este óta szinte felek ha mocorog, hogy megint ilyet csinál. Mi lesz még később? Ha még kevesebb helye lesz és még erősebb lesz. Ha masnak volt ilyen/ilyesmi akkor milyen gyakran fordult elő? Mit tudtok csinálni a helyzet valtoztatason kívül? Persze ki kell még bírni 10hetig csak most egy picit tartok a kisbébimtől. 😅

Oltogatásokból nem kérek köszönöm!!!! Akkor inkább lapozz tovább! Köszönöm!



2019. ápr. 23. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nagyjából egy idősek vagyunk, én most 28+3 hetes vagyok. Első babával. De még sosem éreztem fájdalmasnak a mozgását. Nagyon mozgékony, rengeteget mocorog, olyan dudorokat nyom kis a hasamon, néha azt hiszem, ki akar mászni. Néha tud kellemetlen is lenni, de fájdalmas még sosem volt.
2019. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor fajt mikor befordult. Az nagyon fájt ejjel csinalta szinten, azt hittem megdoglok. (32h vtam)
2019. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet akkor nekem is megfordult? Csütörtökön megyek dokihoz meg is kérdezem. Bar ha igen akkor mégegyszer valószínűleg meg fog fordulni...mert ugye eddig koponyavégű volt
2019. ápr. 23. 11:12
 4/8 Bogus20 ***** válasza:
Az első babámnál amikor mozgott nem fájt különösebben. Most a másodiknál a 35. hét óta annyira tud fájni néha amikor mozog, hogy kellemetlenebb mint egy igazi fájás. De nekem lent, nem fent, az amikor a bordámat rugdossa nem olyan vészes. A rossz az hogy valahogy rá tud nyomni az isiász idegemre, és azon táncol, ilyenkor nincs más ötletem, mint felállni és mozogni egy picit, de esténként már előre félek, amikor lepihenek hogy mikor kezdi.
2019. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat az jo kérdés, hogy neked megfordult-e. Lehet. Most nem rugdos?
2019. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En mar 37+2 hetes vagyok, mostmár kevesebbszer faj, mar nincs akkora helye hogy teljesen kifeszitse magat. Viszont 3-4 hete volt egy olyan mozdulata, hogy a könnyem is kicsordult, azt hittem megfordult, de nem, mert ugyanugy a feje van lent.

Ha “rossz” helyen van, akkor kicsit erősebben simogatom ott a hasamat es elhúzza onnan magat :))

2019. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Körülbelül ugyanott mocorog mint eddig. Hát nem tudom. Remélem többet nem csinál ilyet. Én is egyből odatettem a kezem mást sajnos nem tudok tenni.

Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 23. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok,tegnap nagyon kifeszítette magát az nagyon kellemetlen volt,de fájni nem fájt.
2019. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!