Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+0 hetesen mit lát az orvos?

5+0 hetesen mit lát az orvos?

Figyelt kérdés

Tüszőrepedeshez képest 5+0 hetes leszek amikor először orvoshoz megyek, mert iratnom kell vele progeszteront mert 8napi adagom van még. Azt mondta, ha már megyek akkor rám néz :)

Utolsó menstruációtól számítva 5+3 leszek de biztosan tudom hogy később volt az ovuláció pár nappal (18.ciklusnapon)

Látni már petezsákot esetleg szikholyagot?

Köszönöm


2019. ápr. 23. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Max petezsákot. Jobb esetben.
2019. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 hete volt tuszorepedésed, akkor max megvastagodott mehfalat láthat, talán felritkulást. De úgy nagyon sok mást nem, főleg, ha később volt ovulaciod, mint szokott.
2019. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En is igy mentem,semmit nem latott. Ki is irtam kerdesnek. Kivancsi leszek. Csak felritkulast,ludtojasnyi mehet,sargatestet. Vastag megnyalkahartyat. Azota bogok. Volt ott egy fekete potty,3 mm de azt mondta olyan kicsi,h arra nem irja h petezsak. Es elrohogcselt, h poz tesztet ciszta is okozhat,nem zarja ki a mehen kivulit,de lehet nem is vagyok terhes. Jah 6 poz teszttel ..szoval en 4+6 vagy 5+0 lehettem kedden. Egy het mulva ujra uh.
2019. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia én ma voltam, és egy 4 mm-es fekete foltot látott, mondta és mutatta is nekem hogy az a petezsák és nagyon örült hogy látjuk mert azt jelenti jó helyen van.

Szerintem ne sírj, minden rendben csak még pici.

Én 2 hét Múlva megyek újra

2019. ápr. 26. 20:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Hat ez szuper hir. Napi egy mm t no,igy a 3 mm 4+6 on stimmelhet is. Minden jot neked!
2019. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ma 11 mm petezsak,szikholyaggal. Ezt kellett volna a mult heti,5 hetesen latni. Egy hettel kisebb,ami nem tudom h lehet. Jov hezen ujra menni kell.A 3-4 mm petezsak pedig 4 hetes mèret.
2019. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Majd írj mi lett, nekem Jövőhét végén vagy az azt követő hét elején kell mennem legközelebb, még egyeztetek az orvosommal hogy pontosan mikor
2019. máj. 1. 07:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Oke. En jovohet kedden megyek megint.
2019. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi volt a dokinál?
2019. máj. 9. 09:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Ma voltam. Van szivhang 6+4 hetes meret a 7+3 helyett. Egy het csuszas van.
2019. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!