Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Hogyan mondtátok el a férjeteknek és a család többi tagjának hogy babát vártok? Valami érdekes ötlet?

ápr. 24. 20:30  Privát üzenet  

A válaszok

A férjemnek úgy, hogy elmentem reggel, lepisiltem a tesztet, majd mikor kijött a két csík, akkor azzal ébresztettem.

A családnak már a férjem mondta el úgy, hogy anyóséknál és a szüleimnél is elmondta, hogy nagyszülők lesznek. Távolabbi rokonoknak, már ők adták tovább.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 24. 20:42 Privát üzenet
Én egy muffin közepébe sütöttem egy papir tekercset amire frappáns szöveget irtam.mint egy szerencse süti. Igaz rájött előtte a viselkedésemből de azért tetszett a férjemnek.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 24. 21:16 Privát üzenet
Reggel annyira kómás volt a feleségem, hogy kivettem a kezéből a tesztet és én mondtam el neki, hogy terhes. Egyébként pedig már este megálmodtam.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 24. 22:05 Privát üzenet
Az első gyerekünknél szinte együtt teszteltünk. Masodik terhességemnél, elmentünk ebédelni, ebéd után adtam egy kindertojást a fiamnak és mondtam, hogy kérje meg apát, hogy segítsen a játékot kibontani. Bele raktam az x-epil tesztet (fóliába természetesen). :) (itt nem lett baba végül) a harmadiknál meg épp jól összevesztünk és hozzádobtam a tesztet :D

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 25. 06:56 Privát üzenet

Mi nyaralni voltunk es a nyaralsunk elso napjan hozztuk ossze. Annyira ledobentem hogy pozitiv lett a tesztem az egyuttlet utani 10 napon hogy csak leultem reggelinel az asztalhoz es mosolyogva kiboktem neki, hogy terhes vagyok. Belole kitort a nevetes, mar a konnyei is csorogtak ugy nevetett, mindenki minket nezzett.

A csaladnak ugy mondtuk el hogy a nyaralasbol 3an jottunk vissza.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 25. 07:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
7 éves kislány és 2 felnőtt számára gyűjtöm az érdekes programokat, látnivalókat a nyárra, ki mit ajánlana?
Tudtok nekem érdekes filmeket mondani?
Ki a legérdekesebb személyiség akivel valaha találkoztatok?
Tanács és vélemény kéne, bármilyen kommentet elfogadok. Tuda valaki segíteni?
Szabályosan vezettem, mikor egy bmw belém jött hátulról. Szerencséje senkinek nem esett komolyabb baja, el lett intézve a dolog, de amikor felhívtam édesanyámat érdekes...
Miért van ez velem?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!