Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok el a férjetek...

Hogyan mondtátok el a férjeteknek és a család többi tagjának hogy babát vártok? Valami érdekes ötlet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

A férjemnek úgy, hogy elmentem reggel, lepisiltem a tesztet, majd mikor kijött a két csík, akkor azzal ébresztettem.

A családnak már a férjem mondta el úgy, hogy anyóséknál és a szüleimnél is elmondta, hogy nagyszülők lesznek. Távolabbi rokonoknak, már ők adták tovább.

2019. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én egy muffin közepébe sütöttem egy papir tekercset amire frappáns szöveget irtam.mint egy szerencse süti. Igaz rájött előtte a viselkedésemből de azért tetszett a férjemnek.
2019. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Reggel annyira kómás volt a feleségem, hogy kivettem a kezéből a tesztet és én mondtam el neki, hogy terhes. Egyébként pedig már este megálmodtam.
2019. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Az első gyerekünknél szinte együtt teszteltünk. Masodik terhességemnél, elmentünk ebédelni, ebéd után adtam egy kindertojást a fiamnak és mondtam, hogy kérje meg apát, hogy segítsen a játékot kibontani. Bele raktam az x-epil tesztet (fóliába természetesen). :) (itt nem lett baba végül) a harmadiknál meg épp jól összevesztünk és hozzádobtam a tesztet :D
2019. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Mi nyaralni voltunk es a nyaralsunk elso napjan hozztuk ossze. Annyira ledobentem hogy pozitiv lett a tesztem az egyuttlet utani 10 napon hogy csak leultem reggelinel az asztalhoz es mosolyogva kiboktem neki, hogy terhes vagyok. Belole kitort a nevetes, mar a konnyei is csorogtak ugy nevetett, mindenki minket nezzett.

A csaladnak ugy mondtuk el hogy a nyaralasbol 3an jottunk vissza.

2019. ápr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!