Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes kismamik! Kész van...

32hetes kismamik! Kész van már a babaszoba? Minden meg van véve a babának? Minden a helyén van már? Mosás, vasalás?

Figyelt kérdés
Ki milyen mosószerrel és öblítővel mossa a baby ruháit?
2010. júl. 5. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28 hetes vagyok de már minden a helyén van,mindent megvettünk,berendeztünk,stb.

Oké apróságokat még kell venni,de a nagyja meg van.Már az ágyacska is készen áll ágyneművel,baldachinnal,fejvédővel,körforgóval.Biztos még ezerszer lehúzom az ágyneműjét és kimosom,de már haptákban áll:))))

Én annyira nagy ügyet a mosásból nem fogok csinálni,én az Ariel Complete mosóport használom,kék Lenor öblítővel.

Annyi lesz a különbség,hogy a baba ruháit külön adagban mosom a családétól,és külön is teregetem.Vettem Chicco áztató folyadékot,nagyon drága volt,de én egy külön vödörben fogom áztatni a pelusokat,bodykat mosás elött,hogy tényleg fehérek maradjanak.


Amúgy a ruhák kivasalva,eltéve,textil pelusok tornyokban a pelenkázó polcán:))


Üdv!

2010. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 33. hétben vagyok és már sok minden készen áll a kicsi fogadására,az ágyat majd apa szereli össze,amíg mi a kórházban vagyunk,nem akarom addig összerakni,mert az is csak fokozná a várakozást,pedig már így is nagyon türelmetlen vagyok.Boldog babavárást
2010. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én holnap kezdem a 33.hetet. Nekünk már minden megvan. Persil sensitivet (folyékony) és silan sensitivet vettem azzal mostam mindent ami csak a kis bőréhez érhet. Olyan jó babaillat száll ki a szekrényéből:) Már elkezdtem összerakni a kórházi felszerelést is még pelust kell vennem, a mellszívót kell kifőznöm és azt hiszem ennyi is.
2010. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!