Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hét elején vagyok, a...

8. hét elején vagyok, a legutóbbi UH-án minden rendben volt és a mellérzékenységen kívül egyáltalán semmilyen panaszom nincs (sem hányinger, sem émelygés, semmi). Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvastam, hogy ha nincs tünet, akkor nagyobb az esély a vetélésre. Nem tudom, mennyi ennek a valóságtartalma. Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

2019. ápr. 26. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én 9 hetes vagyok és az enyhe mellfajdalmon és faradtsagon kívül semmi panaszom. Ne aggódj :)
2019. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kivül meg több millio nőnek volt ilyen, és egeszseges babat szültek.
2019. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki ;) nem ezen múlik, bizd rá magára természetre, mostantól fogva sosem fogod tudni kontrollálni az egész életed,ehhez szólj hozzá ;)
2019. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs, akkor csinál magának a terhes nő problémát...
2019. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi, még mellfeszülés sem. Most 24 hetes terhes vagyok.

Őszintén mondom: felejtsd el az ilyen infók olvasgatását, csak ideges leszel tőle és ott is problémát látsz majd ahol nincs.

2019. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia. Párom huga mikor terhesvolt, semmi baja nem volt. És egészséges kisfia született. Szerintem ez is csak egy mendemonda, hogy ha rosszul vagy erős a terhesség, ha meg nem akkor elvetélhetsz. Ez ugyanugy forditva is igaz. Nekem volt egy iker terhességem nagyon rosszul voltam mégis vége lett. Tavaly nem voltam rosszul es igy is. Szoval ne higyj el mindent.

Ha veletek minden rendben akkor ne izgulj, ne aggodj. Mert ezzel is árthatsz.. Élvezd minden percét éshogy nem vagy rosszul. Én most vagyok 14.hetes és 6.héttől majdnem a 12.hétig szenvedtem..

Boldog babavárást! 😊😊

2019. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyik terhességemnél se voltam rosszul. Örülj neki, ha megúszod.

21 hkm

2019. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mert ennek semmi valosag alapja nincs, ez egy nagy baromsag. Tobbszoros vetelo vagyok, ezzel a terhessegemmel enyhen emelyegtem es neha szedultem, plusz a melleim fajtak. A tobbi terhessegeknel amiket elveszitettem, mindel hanytam.
2019. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt mellérzékenységem sem volt. Nem értem miért akarod, hogy hányingered legyen? Nem leszel terhesebb tőle. Hülyeségeket olvasol.
2019. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen, szokásom néha a dolgokat túlkomplikálni, de legalább hallottam a ti tapasztalataitokat is. :) köszi nektek es legyen szép napotok :)
2019. ápr. 27. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!