Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen homeopátiás szert...

Milyen homeopátiás szert ajánlanátok fejfájásra terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos migrénes fejfájással küzdök tegnap óta. Valószínüleg a front miatt. Terhesség előtt is gyakran előfordult de akkor bevettem egy gyógyszert, pihentem és elmúlt, viszont ugye most gyógyszer kizárva. Vizes borogatást próbáltam de nem nagyon segített. Tudtok valamit ajánlani? Jövőhéten megyek dokihoz, őt is meg fogom erről kérdezni, de addig érdekelne, hogy kinek mi segített.

2019. ápr. 26. 10:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
13+5 hetes vagyok
2019. ápr. 26. 10:50
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Fejfájást okozhat a folyadék és só hiány is. Két - nálam már bevált - javaslatom van.

1. mokkáskanál só és rá egy jó nagy pohár víz! Nekem 15 perc után észrevehető volt a hatás.

2. lavór és bele annyira meleg (forró) víz, amibe még bele tudod tenni a lábad. A forró víz értágító és lehúzza a fejedből a nyomást. Enyhül a fejfájás.

Nekem ez a kettő már bevált párszor. Igaz nem vagyok se terhes sem pedig nő. 😉

Esetleg próbálhatsz különböző illóolajokat párologtatni. A levendula olaj pl jó fejfájásra. De a neten utána tudsz nézni mik jók még.

2019. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Eszembe jutott még egy!

Exem is elég migrénes volt. Neki a citromleves kávé használt! Sima feketekávé cukor és minden nélkül. Bele kb egy evőkanálnyi citromlé. Mikor kérdeztem tőle, hogy használ-e, azt mondta: Ha nem hányod ki, akkor igen! 😂 De neki ez használt anno!

2019. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Homeopátiás szer. Ráadásul migrénre. Haha..
2019. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :) Hát a sós víztől lehet kidobnám a taccsot 😀 A citromleves kávét kipróbálom, nem lehet olyan rossz :)

Utolsó, igen vannak homeopátiás szerek migrénre, lehet nem veszi el teljesen de nekem már az is valami ha csak enyhül a fájdalom. Nem muszáj mindenkinek hinnie benne, ez egyéni.

2019. ápr. 26. 11:32
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Homeopatia = Placebo, ergo hasznal!


Ha mar ugy sincs otthon, menj el a gyoygszertarba, a patikus tudja melyiket ajanlja!

2019. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én sosem mertem megkóstolni a citromos kávét. Igaz, 10 évente egyszer van migrénszerű fejfájásom szerencsére. De ahogy mondtam, exemnek mindig használt.

Majd írd meg, használt-e? ;-) Sok sikert!

2019. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Jajjj, megint lemaradt...

Nem sós víz! Só és utána egy pohár víz! Más... Úgy kevésbé borzasztó!

2019. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátia szart sem ér. Ha fáj a fejed, vegyél be olyan gyógyszert, ami szedhető terhesség alatt, és problem solved. (paracetamol).
2019. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
En panadolt szedtem amit a dokim mondott hogy lehet. En nem kinlodtam a hazi , homeopatias sza.okkal...
2019. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!