Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor ha a tervezett...

Mi van akkor ha a tervezett csàszàr előtt beindul a szülés? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Első babàm sürgősségi csàszàros volt, így az orvosom javaslatára most tervezett csàszàr lesz. De mi van ha előbb megindul a szülés? Akkor is megcsàszàroznak? Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 26. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ. Mert ha csak császárral szülhetsz,akkor természetesen az lesz akkor is,ha programozott előtt beindul.
2019. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Mentem a kórházba,hívtuk az orvosom és megcsinálta a császárt tervezett idő előtt.😂Mondjuk én nem tudtam volna megszulni teraranytalansag miatt.Viszont ha neked jó irányba is fekszik akkor simán szulhetsz is.Ilyenrol nem beszéltetek az orvosoddal?
2019. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Mondta a dokim ha ez van hivjam es akkor rogton megcsaszaroz
2019. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Azonnal be kell menned, ne számolj fájásokat stb.

Ilyenkor minél előbb nekiállnak az előkészületeknek és megcsinálják a császárt, ha gyakori fájásokkal mész be, akkor csak kapkodás lesz.

2019. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2 hét múlva kell mennem a dokihoz, de most merülnek fel bennem ilyen kérdések. De természetesen vele is megbeszélem majd vele is. Még csak a 30 héten jàrok. Viszont 1 héttel kisebbeknek mérték az elején amit azóta jócskàn behozott. És most izgulok hogy mivan ha még is a szàmolt idő előtt akar kibújni. Mivel màr most 2400g ra becsülik a súlyàt. (Tesója 4300g al született) Vàrhatóan ő is nagy baba lesz.

2019. ápr. 26. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Persze hogy simán megcsászároznak, de akár meg is próbálhatod megszülni, ha rendben begyógyult az előző császár, akkor nincs akadálya. Persze csak ha szeretnéd, de ezt sok fizetős doki nem ajánlja fel, mert ő jobban jár a császárral sajnos
2019. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
Az előző csàszàrt mi indokolta? Mert igazàból egyàltalàn nem törvényszerű, h a következőnek is annak KELL lennie, ha ez " csak" javaslat.
2019. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Két barátnőm is úgy járt,hogy reggel császározták volna meg, de éjjel megindult a szülés. Egyikük itthonról ment a kórházba ,ott előkészítették és megcsászározták. Másikuk már a kórházban feküdt,mikor többször szólt a nővéreknek,hogy fájásai vannak,de ők mondták,hogy pihenjen,pár óra és úgyis császározzák, végül szólt,hogy már tolófájásai vannak, na ott már kapkodtak és siettek a műtőbe.
2019. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vérnyomás probléma miatt indítottàk a szülést aznap amikorra ki voltam írva egyébként is. De sajnos nem tàgultam. 1 napot feküdtem a szülőszobàn mire a romló értékek miatt úgy döntöttek hogy csàszàr lesz. Igazàból én szerettem volna most sima szülést, de az esetleges komplikációk miatt mivel a doki úgy gondolja, hogy rizikós inkàbb e mellett döntöttünk. Az én dokim nem a pénzéhes kategória. Ami ritka. Talán azért mert még fiatal. :)
2019. ápr. 26. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem programozott császárom lett volna(faros volt) ,hétfőre programalt , vasárnap ki jött a nyákdugó.ezert hívtuk a dögit aki megvizsgált majd szolt h már a 4 perces fájásoknál tartunk és bent kell maradnom ez volt 12:25 kor 13:20 kor még láttam a babámat. :)
2019. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!