Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad alkohol...

Terhesség alatt szabad alkoholmentes sört fogyasztani?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Igen


Szoptatás alatt ajánlják is ( pl Karamalz a Brendonbsn is venet)

2019. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lenne szabad?
2019. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
* vehető
2019. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én innék, de az ősanyák lepontoznak majd :D
2019. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze, egy-kettő, de akár három is belefér, ha nem zavar, hogy fél óránként fogsz pisilni tőle, illetve ha bírod a szénsavasat és nem ég tőle a gyomrod vagy hányat meg, én speciel első gyerekkel semmit nem bírtam, ami szénsavas, másodikkal ez kB. a 16. hét környékén elmúlt, igaz ettől függetlenül a mostaninál fogyasztottam, csak figyelmeztettem a társaságot, hogy ha undi, ha nem, márpedig böfögni fogok, vagy az egész visszajön. Kocsmában ittunk, nem úri, puccos eseményen, egész jól fogadták, jobban, mint mikor rostos üdítőztem mellettük, bár mostanra nem a törzsgárda és a haverok, inkább az alkalmi vendégek beszólásai nem hiányoznak, magamban pedig nem iszok mentest sem, na majd talán nyáron a nagy melegekben azért befelezek egy gyümiset a muterral :D
2019. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én havi 1x iszok terhesen, fiamnál.amikor szoptattam ittam és karamalz-t is. Csak sokat kellett tőle pisilni
2019. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
A karamalz azért messze áll a sörtől. Az tényleg alkoholmentes, a sör pedig nem lehet az, még "alkoholmentes" verzióban is tartalmaz minimális mennyiséget, így a zéró tolerancia miatt vezetni se lehet a fogyasztása után, karamalz után pedig simán
2019. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Phoney ***** válasza:
55%

tegnapelőtt 13:45

A sör úgy nem lehet [teljesen] alkoholmentes, ahogy a pl. a kelttészta, a kovászos uborka vagy a kefír sem.


Az alkoholmentes sör után mellesleg lehet vezetni, mivel a szonda csak 0 vagy méréshatár alatti értéket mutat tőle. Ha a zéró tolerancia azt jelentené, aminek hiszed, akkor kefír (stb.) után se lehetne vezetni, abban is 0,5%-ig megengedett, ahogy minden erjesztett élelmiszerben.

2019. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!