Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babát érzem? Érezhetem...

A babát érzem? Érezhetem ilyen hamar?

Figyelt kérdés
2 babát várom, az elsőt 19 hetesen éreztem először, most a másodikkal 11 hetes vagyok és ma délben ahogy ültem,furcsa mozgást éreztem a hasam aljában ,mintha remegne, vagy nem is tudom olyan nagyon gyenge csiklandozó érzés volt . Hallottam már róla hogy a másodikat hamarabb érezzük, mert már tudjuk milyen ha a baba mozog ,de sajnos én nem tudom eldönteni, szerintetek??
2019. ápr. 28. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Ennyire hamar biztos, hogy nem.
2019. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ 🙂 én is gondoltam hogy túl korai lenne ,mert meg nagyon -picike😊
2019. ápr. 28. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Én a másodikat 13 hetesen éreztem, az elsőt 14 hetesen. A 11 még korai, de lassan érezni fogod. 😊
2019. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem lehet. A negyediket én is valami extrém korán, talán a 12. hét körül már éreztem.
2019. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Én az elsőt kb.18-20 között kezdtem érezni, a másodikat 13 hetesen, bár meglepő volt számomra is a dolog! A védőnő azt mondta ez teljesen rendben van. Aki tapasztaltabb, illetve nekem a méhem egy vetélés (ketten voltak) után gyógyulgstó hematóma miatt érzékenyebb lehetett, egyáltalán nem fura, hogyha hamarabb észreveszi :)

Most épp 21 hetes a fiatalember, és sokkal határozottabban érzem mikor mit csinál (ha nyugisabb és többet alszik, illetve nem rugdos vagy forog, hanem csak a kis kezecskéivel matat, azért van, hogy nem érzem, vagy bizonytalan vagyok benne, s ha ez 1-2 napot is tart, azért belém hozza a frászt), de 13 hetesen csak este elalvás előtt, a hátamon fekve csendben és nyugiban éreztem, vagy inkább csak sejtettem még, hogy bizony ő moccant meg. Munkatársnőmnek 3 gyerekkel ez fura volt, ő egyiket sem érezte 19 hétnél hamarabb, nem hitt nekem. Én viszont hiszek neked :) Miért is ne?

2019. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Lehet bizony.

Én a harmadikat éreztem ilyen korán. 12 hetes Uh-n a doki mondta, hogy neki ment az érzékelőnek is. (Hüvelyi volt még).

Az hozzá tartozik, hogy nagy és erős baba volt, és az életben is ilyen lett, nagy es izmos, és örökmozgó. (Most már 7 éves). Utána született egy negyedik is, de őt is később éreztem, csak a 16. héten először.

2019. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is masodik, es 11 hetesen ereztem ugyanilyet mult heten, mint te. Hogy ez a baba volt-e, azt nem tudom.
2019. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek !!! Ment a zöld kéz! Nem elém bele magam de még ilyet nem éreztem ezelőtt, a bélmozgás kizárva, az nem ilye ezt már tudom,de olyan furcsa volt és meg utána többször is erezem de leginkább ülve:) köszönöm mégegyszer mindenkinek !!!
2019. ápr. 28. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok és én is érzek furcsaságokat. 2. baba. Nem bélmozgás az biztos, de bizonytalan vagyok, hogy a baba lenne már. Majd idővel kiderül :)
2019. ápr. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elsőt 18 hetesen éreztem először. Viszont a másodikat már a 12. héten éreztem. Úgyhogy lehetséges. Most kiváncsi vagyok a harmadikat mikor fogom először érezni mert még csak a 8.hétben járok.
2019. ápr. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!