Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós vagyok, ma tesztelt....

Várandós vagyok, ma tesztelt. A családnak való elmondással is ajánlatos várni a 12. hétig?

Figyelt kérdés
Én most kb 6. hétben járok, a menstruációtól számolva. Megkell várnom a 12 hetet hogy a családnak elmonjuk a férjemmel?
2019. máj. 1. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy érzitek! De nem árt mrgvárni h biztosan megmarad.
2019. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindig az volt a terv hogy megvárjuk a 3 hónapot, sose lett belőle semmi. Túl izgatottak voltunk.
2019. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi a szivhangot vártuk meg, utána mondtuk el
2019. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Akkor mondod el, amikor akarod.


Mi megvártuk, de nagyon nehéz volt. Főleg úgy, hogy tudtam anyukám mennyire várja már a kisunokát.


A 12. hét után is el lehet veszíteni babát, de kisebb rá az esély.


Gratulálok!

2019. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi is csak a 12. hét után akartuk elmesélni, de a 7. héttől vészes terhességi hányásom lett, így nemcsak a család, de a barátok is megtudták hamarabb.
2019. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
A szüleimnek még aznap elmondtam mikor teszteltem. De egyébként mindenki úgy csinálja ahogy nekik jó. Nincs azzal semmi gond ha vársz, de azzal sincs hogy ha nem.
2019. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi elmondtuk, amikor kiderült. Ha valammi történik, úgysem tudnánk eltitkolni, szóval nem mindegy, tudják vagy nem?
2019. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem szokták elmondani mert addig esélyes ugye a vetélés.. Na mi olyan embereknek mondtuk el, akiknek joguk van tudni egy esetleges vetélést is...

Ilyen volt a szüleink testvéreink, nagyszüleink.

2019. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Semmit sem kell!

Aki meg azon az elven van,hogy majd csak akkor ha már tutira megmarad,nem azon fog múlni,hogy tudja már mindenki.

Bármikor!! megtörténhet a baj! Oké, az esetek több százalékában 12.hét előtt következik be,de akkor sem ezen múlik!

Ha elakarod mondani,mondd! Osztozzanak csak az örömödben,legrosszabb esetben a bánatodban de ne így legyen!

Boldog babavárást! :)

2019. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Ti döntésetek, de szerintem nem árt. Mi az első babánkat egyből elkotyogtuk, aztán missed ab lett belőle, nagy trauma volt így nemcsak nekünk, de az egész családnak..

Másodiknál vártunk 14.hétig is, és így most sokkal jobb volt.

2019. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!